آنچه از سریال Andor جنگ ستارگان باید بدانید

به گزارش آرش بلاگ، کمپانی دیزنی همچنان در حال تولید فیلم و سریال های بیشتری از دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) است و آثار زیادی را برای پخش در سال 2022 میلادی آماده کرده است که یکی از آن ها سریال اندور (Andor) است. این سریال پیش درآمدی برای فیلم روگ وان (Rogue One) به شمار می رود و بیشتر روی موضوعات جاسوسی و نیروهای مخفی تمرکز دارد. در ادامه به هر آنچه که باید از سریال اندور بدانید، می پردازیم. همراه با ما باشید.

آنچه از سریال Andor جنگ ستارگان باید بدانید

داستان سریال Andor

سریال اندور قرار است جنبه خشن تری از شورش را به نمایش بگذارد و نه تنها داستان خاستگاه شورش را بازگو خواهد کرد بلکه به داستان خاستگاه شخصیت اصلی داستان نیز می پردازد. در فیلم روگ وان، ما دیدیم که کسین می خواست جاسوس دیگری را بکشد تا جلوی او را از دادن اطلاعات حیاتی به شورشیان بگیرد. این نشان می دهد که او گذشته بسیار سختی را پشت سر گذاشته و مطمئنا هیچ کاراکتری در این سریال حاشیه امنیت نخواهد داشت.

در تریلرهای منتشر شده برای سریال اندور مشاهده می شود که اتفاقات این سریال در فاصله نسبتا کوتاهی پس از اجرای دستور 66 جریان دارد و استورم تروپرها نیز هنوز زره های کلاسیک خود را نپوشیده اند. این تریلرها همچنین استحکامات مختلفی از امپراتوری را نشان می دهد که در آن، کلون ها در حال تمرین هستند. این تریلرها همچنین اشاره دارند که سریال اندور سرشار از سرقت اطلاعات و ماموریت های مخفی خواهد بود. از سوی دیگر، این سریال از جمله آثار جنگ ستارگان به شمار می رود که بر موضوع جدای ها یا سیث ها نیست.

بازیگران سریال Andor

به نظر می رسد که سریال اندور قرار نیست به معرفی کاراکترهای تازهی بپردازد و بیشتر قرار است داستان کاراکترهای قبلی را توسعه بدهد. از آنجا که این سریال پیش درآمدی برای فیلم روگ وان است، پس می توان انتظار چهره های آشنایی را داشت. دیگو لونا (Diego Luna) بار دیگر نقشش به عنوان کسین اندور را بازآفرینی خواهد کرد.

فارست ویتاکر (Forest Whitaker) نیز در نقش ساو جررا در این سریال حضور خواهد داشت. او در فیلم روگ وان حضور داشته و علاوه بر آن نیز در سریال انیمیشنی جنگ ستارگان: جنگ های کلون (Star Wars: The Clone Wars) و سریال انیمیشنی جنگ ستارگان: بد بچ (Star Wars: The Bad Batch) دیده شده است.

جنویو اورایلی (Genevieve OReilly) نیز که در فیلم روگ وان و همچنین سریال انیمیشنی جنگ ستارگان: شورشیان (Star Wars: Rebels) نقش سناتور مون موتا را بازی کرده، قرار است در این سریال ایفای نقش کند. او یکی از حامیان اولیه شورش و در نهایت رهبر جمهوری تازه بود.

آنتون والنسی (Anton Valensi) در نقش بن و الکس فرمز (Alex Ferms) در نقش گروهبان کوستک از جمله دیگر بازیگران سریال اندور به شمار می فرایند. بازیگر برجسته و حرفه ای استلن اسکورشگارد (Stellan Skarsgård) نیز نقش شخصیتی به نام لوثن را به تصویر می کشد. از جمله دیگر بازیگران نیز می توان به آدریا آرجونا (Adria Arjona)، دنیس گوف (Denise Gough) و فیونا شاو (Fiona Shaw) اشاره کرد.

فصل دوم سریال Andor

آینده سریال اندور در دنیای جنگ ستارگان بسیار روشن است چراکه از همین الان نیز این سریال برای فصل دوم پخش شده است. همانند فصل اول، فصل دوم سریال نیز دارای 12 قسمت خواهد بود. بنابر گفته سازندگان سریال، هر کدام از این فصل ها به دوره زمانی متفاوتی از زندگی کسین می پردازند. فیلمبرداری فصل دوم سریال اندور در پاییز سال 2022 میلادی شروع خواهد شد. احتمالا فصل دوم پایان این سریال را رقم خواهد زد.

تاریخ پخش سریال Andor

همانند دیگر سریال های ساخته شده در دنیای جنگ ستارگان، سریال اندور نیز به صورت انحصاری روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه می شود. قبلا این سریال برای پخش از تاریخ 31 اوت سال 2022 میلادی برنامه ریزی شده بود اما در نهایت تاریخ پخش آن حدود یک ماه به تعویق افتاد. حالا، پخش سریال اندور از تاریخ 21 سپتامبر سال 2022 میلادی (چهارشنبه 30 شهریور 1401) روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع خواهد شد. در اولین روز پخش، سه قسمت از این سریال عرضه می شود و قسمت های بعدی نیز به صورت هفتگی پخش خواهند شد. لازم به ذکر است که بر خلاف دیگر سریال های جنگ ستارگان، فصل اول سریال اندور شامل 12 قسمت خواهد بود.

منبع: فوت و فن / collider.com

به "آنچه از سریال Andor جنگ ستارگان باید بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچه از سریال Andor جنگ ستارگان باید بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید