ابهت بمب افکن آمریکایی B، 52 آمریکا در پرواز کم ارتفاع ، فیلم

به گزارش آرش بلاگ، بمب افکن B-52، که به طور رسمی به عنوان بوئینگ B-52 Stratofortress شناخته می گردد، اخیرا به وسیله بعضی از تماشاگران خوش شانس دیده شده است.

ابهت بمب افکن آمریکایی B، 52 آمریکا در پرواز کم ارتفاع ، فیلم

چرا خوش شانس؟ زیرا این پرواز این بمب افکن در روز بر فراز منطقه ها شهری به قدری نادر است که باید خوش شانس بود تا بتوان آن را از نزدیک دید. اما باید یادآور شد که همان طور که از نام این بوئینگ پیدا است، آن یک بمب افکن است و در نتیجه بمب می اندازد و در عمل هواپیمای ویران گری است که تماشا آن هنگام انجام عملیات چندان خوش آیند نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری آرش بلاگ ، ویدئو پرواز این بمب افکن که برای اولین بار در اینستاگرام بارگزاری شد، در شبکه های اجتماعی دست به دست شده است و توجه مخاطبن زیادی را به خود جلب نموده است. بنابر گفته تماشاگران، کلمه بزرگ برای این بمب افکن کافی نیست و باید آن را بزرگ توصیف کرد و صدای آن که در آسمان پرواز می نماید بسیار گوش خراش است.

لازم به ذکر است که بمب افکن B-52 در دوران جنگ سرد، به عنوان نمادی برای قدرت و بازدارندگی ساخته شد؛ این بمب افکن برای مدت زیادی در نیروی نظامی ایالات متحده آمریکا جا خوش نموده است. اولین بار در دهه 1950 به وسیله بوئینگ فراوری شد و باور کنید یا نه، هنوز هم در خدمت است.

این غول پرنده آزمون زمان را پس داده و همچنان در آسمان ها پرواز می نماید؛ همانطور که به نظر می رسد، افکن B-52 بزرگ تر از هواپیماهای معمولی است. این جانور تاریخچه ای طولانی در جنگ و بقا دارد و به همین علت است که وقتی ویدیویی از پرواز بمب افکن B-52 در اینستاگرام منتشر شد، به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد.

منبع: supercarblondie

227227

منبع: خبرآنلاین

به "ابهت بمب افکن آمریکایی B، 52 آمریکا در پرواز کم ارتفاع ، فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهت بمب افکن آمریکایی B، 52 آمریکا در پرواز کم ارتفاع ، فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید