اتفاقات عجیب در تیم قهرمان لیگ فوتسال، سرمربی محروم قرارداد بست!

به گزارش آرش بلاگ، بعد از اتفاقاتی که در فینال لیگ برتر فوتسال در فصل گذشته رخ داد قابل پیش بینی بود که مدیریت باشگاه مس سونگون تغییراتی خواهد داشت. عملکرد حامد نجفی مدیرعامل باشگاه مس باوجود کسب عنوان قهرمانی با این تیم برای سومین بار پیاپی در لیگ برتر، از سوی بعضی از کارشناسان و حتی مسئولان استان آذربایجان شرقی مورد انتقاد قرار داشت.

اتفاقات عجیب در تیم قهرمان لیگ فوتسال، سرمربی محروم قرارداد بست!

در نهایت، مسئولان شرکت مس محمدرضا کافی مدیرعامل سابق باشگاه مس را به جای حامد نجفی انتخاب کردند و مراسم معارفه سرپرست جدید باشگاه، دو روز پیش برگزار شد.

برگزاری مراسم معارفه سرپرست باشگاه مس. نجفی (سمت چپ) و کافی (سمت راست) در دورترین فاصله ممکن از هم قرار گرفته اند

پیگیری های آرش بلاگ نشان می دهد حکم سرپرستی کافی حدود سه هفته پیش صادر شده بود اما بعضی از مسئولان مس با استفاده از نفوذ خود، حضور این سرپرست جدید را در باشگاه مس به تعویق انداختند.

یکی دیگر از اتفاقات عجیب دیگر مربوط به شرایط سرمربی تیم مس است. علیرضا افضل به دلیل اتفاقاتی که فصل گذشته در فینال لیگ و در بازی با گیتی پسند رقم زد، با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و تایید کمیته استیناف، یک سال از فعالیت در فوتسال محروم شد.

آرش جابری سرپرست سازمان لیگ فوتسال پیش از این در گفتگو با آرش بلاگ اعلام کرده بود مربیان محروم حق ثبت قرارداد در سازمان لیگ را ندارند. باوجود این، باشگاه مس اقدام به عقد قرارداد با افضل کرد تا دست مدیرعامل جدید مس برای تصمیم گیری در ارتباط با سرمربی بسته بماند.

در همین ارتباط یک منبع آگاه به آرش بلاگ خبر داد افضل باوجود محرومیت قصد دارد مهرداد جابری را به عنوان سرمربی به تیم مس معرفی کند و خودش هم باوجود محرومیت، در کنار جابری تیم مس را زیر نظر داشته باشد.

این در حالی است که کافی مدیرعامل جدید مس سونگون تصمیم نهایی خود را برای سرمربی تیم نگرفته است. وی استعلاماتی را از بعضی از مربیان و مسئولان انجام داده است تا بهترین تصمیم را برای تیم مس در آستانه شروع لیگ برتر فوتسال بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتفاقات عجیب در تیم قهرمان لیگ فوتسال، سرمربی محروم قرارداد بست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاقات عجیب در تیم قهرمان لیگ فوتسال، سرمربی محروم قرارداد بست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید