اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین تر شد و زمانی برای شادی نداریم

به گزارش آرش بلاگ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید از اینکه عملکرد او و دیگر اعضای کادر فنی در عرصه جهانی مورد توجه قرار گرفته ، شادمان است.

اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین تر شد و زمانی برای شادی نداریم

به گزارش آرش بلاگ و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ در مورد قرار گرفتن نامش در لیست نامزدهای کسب عنوان سرمربی سال فوتبال گفت: باعث افتخارم است که در قامت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، نامزد دریافت جایزه بهترین مربی سال شده ام. البته این کاندیدا شدن منحصر به شخص من نیست، بلکه به لطف خداوند و متعلق به همه ما، تیم ملی ایران، تمامی بازیکنانم، کادر فنی و فدراسیون فوتبال است.

وی ادامه داد: بسیار خرسندم که کاری که همه ما در کنار هم انجام داده ایم ، در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته و خداوند را از این بابت شاکرم. البته این باعث می گردد از این پس مسئولیتی سنگین تر داشته باشیم. بعلاوه، بسیار مفتخرم که بازیکنان ما نیز در جمع بهترین بازیکنان قرار گرفته اند.

سرمربی تیم ملی اضافه نمود: البته که چنین خبری بسیار شیرین است، اما زمانی برای شادی بیشتر نداریم، چراکه تمام تمرکز ما در حال حاضر معطوف به بازی های پیش رو است. تنها می خواهم از این فرصت استفاده کنم و از نهادها و دستگاه های بالادست درخواست کنم به کمک فدراسیون بیایند تا بتوانیم با همسویی بیشتر، بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم، چون استحقاقش را داریم. تمام کوشش ما نیز در این راستا است تا نماینده ای شایسته برای مردم و کشور ایران باشیم، و صمیمانه امیدوارم که در این راستا دیگران نیز به کمک ما بیایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین تر شد و زمانی برای شادی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: مسئولیتم سنگین تر شد و زمانی برای شادی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید