اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تبلیغات محیطی

به گزارش آرش بلاگ، باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای گفت؛ هواداران مطمئن باشند که باشگاه از حق و حقوق پرسپولیس دفاع خواهد کرد و فریب جوسازی ها را نخورند.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تبلیغات محیطی

به گزارش گروه ورزشی آرش بلاگ، در این اطلاعیه آمده است؛ در پی حواشی و شایعه های فراوان در خصوص تبلیغات محیطی باید به اطلاع هواداران عزیز برسانیم که هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.

هواداران بدانند که پرسپولیس به جد پیگیر این قضیه است و اگر تغییری در بحث تبلیغات محیطی اتفاق بیفتد، حق پرسپولیس محفوظ است و ما پیگیری می کنیم و از حق پرسپولیس دفاع خواهیم کرد.

باشگاه پرسپولیس با توجه به اینکه هواداران بی شماری در دنیای فوتبال دارد، قطعا سهم بیشتری در هر قرارداد و تقسیم بندی خواهد داشت. باشگاه این آسودگی خیال را به هواداران می دهد که تحت هر شرایطی از حق بجای پرسپولیس با حمایت آنها دفاع خواهد کرد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است؛ هیچ باشگاهی این حق را ندارد که این موضوع را به نام خودش تمام کند، چرا که اگر بخواهد تصمیمی گرفته گردد باید با نظر همه باشگاه های لیگ برتری باشد اعمال گردد و هیچ کس حق سند زدن یک کار مشترک را به نام خود ندارد.

چند نکته در این خصوص لازم به توضیح است و آن اینکه؛ قرارداد با شرکت مذکور به پرسپولیس هم پیشنهاد شد و با توجه به اینکه تضمین و تعهدات لازم وجود نداشت و باشگاه مطمئن نبود که کلیه تعهداتی که طرف مقابل ارائه داده است، اجرایی می گردد و شک و شبهه در تامین منافع باشگاه وجود داشت، از امضای آن خودداری گشت.

باشگاه معتقد است هر قراردادی و هر شرکتی که تضمین و تعهدات بانکی لازم را برای اجرا، ارائه نماید و برای باشگاه مسجل گردد که این تعهدات، اجرایی خواهد شد، یک لحظه هم دریغ نمی کند و قطعا با شرکت مورد نظر، قرارداد منعقد خواهد کرد.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: عده ای دایه مهربان تر از مادر شده اند و برخی نیز ادعا می نمایند که باشگاه منفعل عمل می کند. تاکید می کنیم که ما تعاملات لازم با وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را داریم و دائما با آنها در ارتباط هستیم و یقینا کارهای قانونی را انجام می دهیم و متاسف هستیم برای افرادی که وقتی تصمیمی هنوز قطعی و نهایی نشده است را رسانه ای می نمایند و جو و فضایی را راه می اندازند که به نفع فوتبال و باشگاهها نیست.

در تماس هایی که با مدیران سازمان لیگ، طی امروز و روزهای گذشته صورت گرفت، تاکید شد که جلوی این جوسازی ها بایستند و اجازه ندهند که یک سری برای اهداف خود موج سواری نمایند و نام خودشان را مطرح نمایند و حاشیه هایی برای فوتبال و باشگاهها درست نمایند. بیانیه سازمان لیگ گویای این مدعاست.

سیاست باشگاه پرسپولیس این است تا اقدامی نهایی و به نتیجه نرسیده است را رسانه ای نکند، به عنوان مثال در پرونده کالدرون تا منابع مالی آن تامین نشد، خبر آن منتشر نگشت. ما به اقدامات سایر باشگاهها کاری نداریم و تنها سربلندی و موفقیت پرسپولیس برایمان مهم است.

در پایان یک بار دیگر به هواداران عزیز تاکید می کنیم که برای ما منافع پرسپولیس مهم است و هواداران مطمئن باشند که ذره ای از حق باشگاه ضایع نخواهد شد و قطعا منافع باشگاه بزرگ پرسپولیس تامین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تبلیغات محیطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تبلیغات محیطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید