رحیمی مظفری: پراید آهن قراضه را کیلویی چند می دهید؟

به گزارش آرش بلاگ، نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از شرایط بازار خودرو، این پرسش را طرح کرد که تا چه زمانی می خواهیم به این بهانه که می خواهیم فراوری خودرو را ملی کنیم مردم را تحت تحریم قرار دهیم؟

رحیمی مظفری: پراید آهن قراضه را کیلویی چند می دهید؟

به گزارش ایسنا، عبدالعلی رحیمی مظفری در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس، بیان نمود: اکنون سوال این است که چه زمانی خودرو می خواهد از سبد فراوری ملی خارج گردد؟ ما تا چه زمانی باید تاوان خودرو را بدهیم؟ آقای وزیر پاسخ دهد آیا نفت، گاز، بنزین و گازوئیل و سوختی که در کشور هدر می دهیم، سرمایه ملی نیست؟ آیا نمی گردد با مابه التفاوت ارز در این حوزه خودرو وارد کشور کرد که اجازه آن صادر نمی گردد؟

وی در ادامه اظهار کرد: اگر بهانه این است که همه چیز گران شده است، ما باید سوال کنیم که پراید کیلویی چند، این آهن قراضه را کیلویی چند می دهید؟ آیا خودروساز های خارجی هزینه نمی دهند؟ آیا هزینه انرژی آن ها از ما بیشتر نیست؟ چرا قیمت ها به این صورت است و تا چه زمانی می خواهیم به این بهانه که فراوری را ملی کنیم و مردم را تحت تحریم قرار دهیم؟ در حال حاضر مجلس پیشقدم شده و انتظار داریم مابقی دستگاه ها نیز در این مسیر گام بردارند.

منبع: فرارو

به "رحیمی مظفری: پراید آهن قراضه را کیلویی چند می دهید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیمی مظفری: پراید آهن قراضه را کیلویی چند می دهید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید