اطلاعیه بانک مرکزی درباره واریز وام یک میلیونی به سرپرستان خانوار

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران : بانک مرکزی در اطلاعیه ای گفت که 24 ساعت بعد از اعلام لیست سرپرستان خانوار، نسبت به واریز تسهیلات یک میلیون تومانی اقدام می کند.

اطلاعیه بانک مرکزی درباره واریز وام یک میلیونی به سرپرستان خانوار

به گزارش آرش بلاگ به نقل از خبرآنلاین، پیرو انتشار اخباری مبنی بر واریز وام یک میلیون تومانی، روابط عمومی بانک مرکزی به اطلاع هموطنان عزیز می رساند در حال حاضر لیست سرپرستان خانوار متقاضی از طرف وزارت کار در اختیار سازمان هدفمندی یارانه ها قرار گرفته است.

لازم به ذکر است طبق توافق اجرا شده چنانچه لیست مذکور تا ظهر چهارشنبه به بانک مرکزی ارسال شود، این بانک با هماهنگی بانک های عامل طی حداقل 24 ساعت نسبت به واریز تسهیلات اقدام می کند.

در همین رابطه وزیرتعاون ،کار و رفاه اجتماعی نیز امروز گفت که ظهر امروز لیست 17 میلیون و 153 هزار و 21 سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد تا با اقدام بانک مرکزی ازظهر فردا به حساب مردم واریز شود.

محمد شریعتمداری در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: پس ازبررسی پیامک های متقاضیان وام قرض الحسنه یک میلیون تومانی ویژه کرونا‬، ظهر امروز لیست 17 میلیون و 153 هزار و 21 سرپرست خانوار به سازمان هدفمندی یارانه ها ارسال شد تا با اقدام بانک مرکزی ازظهر فردا به حساب مردم عزیز واریز شود. واریز درخواست های دریافتی پس از امروز نیز از 10 اردیبهشت انجام می شود.

منبع: اقتصادنیوز

به "اطلاعیه بانک مرکزی درباره واریز وام یک میلیونی به سرپرستان خانوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه بانک مرکزی درباره واریز وام یک میلیونی به سرپرستان خانوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید