انتقاد شهرام ناظری از نحوه نمایش سازها در کنسرتش

به گزارش آرش بلاگ، شهرام ناظری که به تازگی کنسرت آنلاین آوای دوست را در تالار وحدت اجرا کرد، می گوید که اولین تجربه، خالی از برخی مسائل نبوده است و اگر می دانست سازها را قرار است از نمای دور نشان بدهند، بدون شک با این مسئله و انجام آن به صورت جدی مخالفت می کرد.

انتقاد شهرام ناظری از نحوه نمایش سازها در کنسرتش

به گزارش آرش بلاگ، شهرام ناظری با انتشار مطلبی در فضای مجازی، درباره تجربه برگزاری کنسرت آنلاین خود در ایران، گفت: بسیار شاد و دلگرم شدم که کنسرت آنلاین جمعه شب مورد لطف و محبت مردم فرهنگ دوست ایران قرار گرفت. به هر صورت این برنامه اولین تجربه کنسرت آنلاین برای اینجانب بود و خالی از برخی مسائل نبوده است و بنده اگر می دانستم سازها را قرار است از نمای دور نشان بدهند، بدون شک با این مسئله و انجام آن به صورت جدی مخالفت می کردم.

او در ادامه این مطلب یادآور شده است، عملکرد اینجانب در این سال ها به وضوح نشان می دهد که به دلیل همین نقطه نظرها و اختلاف سلیقه ها که با صداوسیما داشته ام و اینکه در تلویزیون سازها را پشت اجسام مختلف پنهان می کنند، در این دهه ها هیچگونه همکاری با رادیو و تلویزیون نداشته ام و حتی حق و حقوق طبیعی خودم را از صداوسیما دریافت نکرده ام.

ناظری در ادامه اظهار امیدواری کرده است که این برنامه تجربه ای باشد برای برطرف مسائل کنسرت های آنلاین بعدی که اهل موسیقی در پیش دارند.

این خواننده پیشکسوت همچنین درباره تجربه اجرای کنسرت آنلاین گفته است که در این یک سال و چندماهی که خارج از کشور بودم، پیشنهادهایی برای کنسرت داشتم اما قبول نکردم و فکر کردم به ایران بیایم و این کار را انجام بدهم. امیدم این است که این موضوع کویید-19 در دنیا برطرف شود و تمام مردم دنیا و به خصوص مردم ایران بتوانند زندگی عادی خودشان را ادامه بدهند.

کنسرت مجازی آوای دوست به مدت 14 شب تکرار می شود و شهرام ناظری در جریان آن قطعاتی چون آتش در نیستان، شیدا شدم و اندک اندک را اجرا کرده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انتقاد شهرام ناظری از نحوه نمایش سازها در کنسرتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شهرام ناظری از نحوه نمایش سازها در کنسرتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید