بسته شدن پنجره جابجایی پرسپولیس شاید 3 ماه دیگر!

به گزارش آرش بلاگ، باشگاه پرسپولیس اگر نتواند در مهلت تعیین شده مطالبات سرمربی پیشین آرژانتینی خود را بپردازد، با مجازات های کمیته انضباطی فیفا روبه رو می شود.

بسته شدن پنجره جابجایی پرسپولیس شاید 3 ماه دیگر!

به گزارش گروه ورزشی آرش بلاگ، پس از بررسی اعتراض پرسپولیس به حکم کمیته شرایط فیفا درباره پرونده گابریل کالدرون در دادگاه عالی ورزش، چند روز قبل CAS رسما اعتراض پرسپولیس را رد کرد که این به معنی این است که رای اولیه صادر شده توسط کمیته شرایط فیفا لازم الاجرا است. حالا پرسپولیس تا 30 ژوئن 2021 (9 تیر 1400) فرصت دارد تا طلب 580 هزار دلاری کالدرون را به علاوه 5 درصد سود سالانه بپردازد.

البته پرسپولیسی ها در پرونده دستیار مربی آرژانتینی یعنی خواکین هم محکوم به پرداخت 95 هزار دلار تا تاریخ 2 جولای 2021 (11 تیر 1400) شدند که باید این طلب هم پرداخت شود، اما اگر این مبالغ پرداخت نشود چه تبعاتی در انتظار پرسپولیس است؟

براساس قوانین، وقتی CAS رای نهایی را صادر می کند، 30 روز فرصت وجود دارد تا طلب شاکی پرداخت شود. بعد از آن، اگر طلب پرداخت نشد، طبکار باید به کمیته انضباطی فیفا مراجعه کند و اعلام کند که رای صادر شده، اجرا نشده است. در این گونه موارد، معمولا کمیته انضباطی فیفا ابتدا فرصت 30 روزه اولیه تعیین می کند و اخطار نهایی را می دهد و بعد از آن، باشگاه را مبلغی جریمه و فرصت 30 روزه دوم را می دهد که اگر در این فرصت پول پرداخت نشود، مجازات بعدی بسته شدن پنچره نقل و انتقالات خواهد بود.

بر اساس قوانین جدید، در صورت بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به خاطر پرونده های مالی، باشگاه خاطی بلافاصله بعد از پرداخت و تسویه بدهی خود، می تواند درخواست باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود را بدهد.

بر همین اساس، اگر پرسپولیس تا 11 تیر بدهی خود را پرداخت نکند، تا حدود سه ماه بعد فرصت دارد تا با پرداخت بدهی خود به کالدرون و دستیارش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در امان باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بسته شدن پنجره جابجایی پرسپولیس شاید 3 ماه دیگر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته شدن پنجره جابجایی پرسپولیس شاید 3 ماه دیگر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید