بازگشت اشپیتیم آرفی، مدل، بازیگر و فوتبالیست به پرسپولیس!

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران: اشپیتیم آرفی دوباره به پرسپولیس برگشت؛ مهاجم سابق همین باشگاه که چندوقتی را به اسم مهاجم درباشگاه سرخ های تهرانی توپ زد این بار به اسم سرمربی در رده های پایه به باشگاه برگشته است. آنطور که مدیریت باشگاه پرسپولیس خبر داده آرفی قرار است مربی تیم نونهالان پرسپولیس باشد و در این فضا همچنان به همکاری اش با باشگاه پرسپولیس ادامه دهد.

بازگشت اشپیتیم آرفی، مدل، بازیگر و فوتبالیست به پرسپولیس!

به گزارش آرش بلاگ، اشپیتم آرفی آلبانیایی پیش از پرسپولیس سابقه بازی در تیم های پیغام، ابومسلم و تراکتور را هم در کارنامه داشت، ولی به واسطه حضور در باشگاه پرسپولیس بود که سر زبان افتاد و محبوبیت ویژه ای به دست آورد. آرفی البته بعد از خداحافظی از پرسپولیس و فوتبال، روز های پرنوسانی را طی نموده است و تا همین چند وقت پیش از باشگاه پرسپولیس شکایت هم نموده بود.

ماجرای شکایت اشپیتیم آرفی از پرسپولیس

داستان شکایت آرفی از پرسپولیس مربوط به پرداخت مالیات قرارداد این بازیکن است. آرفی اعتقاد دارد با وجود آنکه علیه باشگاه پرسپولیس حکم نموده و باشگاه باید مالیات او را پرداخت کند، ولی چنین اتفاقی نیفتاده است. تغییر مدیریت های پی در پی در باشگاه پرسپولیس باعث شد تا مالیات او پرداخت نگردد و انتها کار به شکایت بکشد. به غیر از پرسپولیس، اشپیتیم آرفی با مسئولان باشگاه تراکتور هم مدتی برای پرداخت مالیات درگیر بود. کلا او هم مثل بسیاری دیگر از خارجی هایی که به ایران آمده اند برای پرداخت مالیات قراردادش به مشکل برخورده است.

ممنوع الخروجی اشپیتیم آرفی از ایران

همان داستان عدم پرداخت مالیات باعث شده تا اجازه خروج به اشپیتیم داده نگردد. خودش پیش تر درباره این حکمی که علیه او صادر شده صحبت نموده است: متاسفانه در فوتبال ایران چیزی که زیاد وجود دارد دروغ و وعده است. خودم از بیشتر مدیران پرسپولیس خاطرات زیادی از این جهت دارم. من از فدراسیون فوتبال حکم گرفتم که باشگاه پرسپولیس 180 میلیون بدهی مالیاتی من را پرداخت کند. نزد مدیران رفتم و برخورد خوبی با من داشتند، اما هیچ کدام حاضر نشدند این پول را پرداخت نمایند. در شرایطی که همه گفتند آن را پرداخت می نمایند، همه از جمله آقای انصاریفرد که اتفاقا به من قول پرداخت دادند و، اما این اتفاق نیفتاد.

آرفی در مورد مشکلش می گوید: من خوشحالم در ایران هستم، اما خانواده ای دارم که در خارج از ایران زندگی می نمایند. دو سال است که دخترم را ندیده ام. ویزای من در ایران ویزای کار است و باید بعد از مدتی ایران را ترک کنم. الان هم در موقعیت عجیبی قرار گرفتم که نه می توانم بمانم و نه بروم و این به علت خلف وعده دو باشگاه تراکتور و پرسپولیس در پرداخت بدهی مالیاتی ام است که طبق قرارداد باید از طرف باشگاه پرداخت گردد. جالب اینکه وقتی به تراکتوری ها می گویم باید طلبم را بدهند می گویند حق با توست، اما شکایت کن!

اشپیتیم آرفی، بازیگر و مدل

اشپیتیم از آن دست مهاجمان خوش قیافه ای است که گذرش به فوتبال ایران افتاده است. حضور در پرسپولیس از یک سو و خوش قیافه بودنش از سوی دیگر باعث شد تا پایش به دنیای مدلینگ هم کشیده گردد و به صورت غیرحرفه ای این کار را دنبال کند. البته که این تمام ماجرا نیست، چون پای آرفی بعد از فوتبال ایران به سینما و سریال های ایرانی هم کشیده شد و همین حالا سابقه بازی در فیلم آوار و دو سریال دیوار به دیوار و لژیونر را هم دارد.

منبع: فرارو

به "بازگشت اشپیتیم آرفی، مدل، بازیگر و فوتبالیست به پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت اشپیتیم آرفی، مدل، بازیگر و فوتبالیست به پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید