حمایت ویژه کونسسائو از طارمی

به گزارش آرش بلاگ، سرمربی پورتو در نشست خبری پیش از بازی با ژیل ویسنته به حمایت از مهاجم ایرانی خود پرداخت.

حمایت ویژه کونسسائو از طارمی

به گزارش گروه ورزشی آرش بلاگ، پس از شکست برابر اینتر در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، فردا شب پورتو در ملاقاتی از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ پرتغال به مصاف ژیل ویسته می رود. سرجیو کونسیسائو سرمربی آبی و سفیدها در نشست خبری پیش از این بازی، به صحبت درباره مهدی طارمی پرداختند.

مهاجم ایرانی پورتو فصل را فوق العاده شروع کرد اما در 9 ملاقات گذشته، تنها یک بار توانسته است دروازه ویزلا را باز کند و همین مسئله منجر به نگرانی طرفداران اژدها شده است. مسئله ای که سوژه کنفرانس مطبوعاتی سرمربی جوان پورتو شد و او در این خصوص پاسخ داد.

در حاشیه این نشست، یکی از آرش بلاگ از کونسیسائو پرسید که طارمی در سال 2023 از آمار گلزنی خود فاصله گرفته است و آیا این به غیبت اوا نیلسون مربوط است؟ سرمربی پورتو نیز در این باره پاسخ داد: این ربطی به غیبت اوا نیلسون ندارد. شما می گویید طبق آمار… من به عملکرد طارمی در میلان و ملاقات مقابل اینتر نگاه می کنم، او بازی بسیار خوبی انجام داد. البته خامه روی کیک این بود که او یکی از موقعیت هایش را گل می کرد. اما اگر او موقعیتی خلق نمی کرد یا ضعیف کار می کرد، آن موقع بود که من نگران می شدم.

او ادامه داد: گل ها از راه می رسند و طارمی به زودی گلزنی می نماید. طارمی آنقدر به تیم یاری نموده و برای پورتو دستاورد داشته است که که به دو ماه گذشته نگاه نمی کنم. او یک حرفه ای بزرگ است، یک بازیکن بزرگ، که قبلاً خیلی به پورتو یاری نموده و در آینده نیز به این کار ادامه خواهد داد.

پورتو در شرایطی فردا شبه به مصاف ژیل ویسنته می رود که تیم حریف نیز علی علیپور را در اختیار دارد. در صورت حضور این بازیکن در زمین، دوئل میان او و طارمی نیز می تواند در نوع خود جالب باشد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حمایت ویژه کونسسائو از طارمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت ویژه کونسسائو از طارمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید