هدایت برای انتخاب چمدان مناسب ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

به گزارش آرش بلاگ، بنا به مسافرتی که می روید و تیپ هایی که همسفرانتان دارند، انتخاب یک چمدان مناسب برایتان لازم است. برای این که یک انتخاب خوب داشته باشید باید انواع چمدان را بشناسید. برای این منظور با خبرنگاران همراه باشید تا هدایت برای انتخاب یک چمدان مناسب در سفرهایتان به شما معرفی کنیم.

هدایت برای انتخاب چمدان مناسب ، فروش آنلاین بلیط هواپیما

ساک های پارچه ای چرخ دار

هیچ چیزی مانند ساک پارچه ای وسایل را در خود جا نمی دهد و یکی که چرخ دار باشد انتخاب خوبی برای هواداران وسایل چند منظوره است. اگر ماجراجویی های شما اغلب احتیاج به وسایل با مقدار و اشکال متفاوت دارد، ساک چرخ دار انتخاب هوشمندانه ای برای جا به جایی وسایل شما است. برای کسانی که بار زیادی حمل نمی نمایند، کوله پارچه ای چرخ دار 55 سانتی متری فضای کمتری در اختیارتان می گذارد ولی از دردسر و هزینه تحویل بار نجاتتان می دهد.

مناسب برای: سفر های ماجراجویانه که احتیاجمند وسایل بدون شکل هستند، سفرهای خانوادگی، سفر با ماشین شخصی.

چمدان چرخ دار

این گروه که برای مسافران سنتی طراحی شده است، به طور معمول دارای مقدار جمع و جور و ساخت و ساز محکم است تا از خشونت حمل و نقل ها، جان سالم به در ببرد. اگر دوست دارید همه چیز سازمان یافته باشد، در پی چمدان با تعداد زیادی جیب و لوازم سازمان دهی جانبی اضافی بگردید.

مناسب برای: سفر تجاری، بازدید از خانواده، سفر با ماشین شخصی، و سفر به منطقه ها شهری.

کوله پشتی های چرخ دار

این کیف که محبوب مسافران ماجراجو است، راحتی چمدان چرخ دار را با تحرک کوله پشتی ترکیب نموده است. می توانید تعداد زیادی وسیله را به سادگی و با کشیدن دسته این کوله های چرخ دار جا به جا نمایید. با ترافیک سنگین پیاده رو یا با پله های زیادی درگیرید؟ جهت راحتی حمل، کیف را به دوش بیندازید و بند شانه و کمر را ببندید.

مناسب برای: سفر های ماجراجویی، سفر با ماشین شخصی.

کوله های مسافرتی

این کوله پشتی دوستدار مسافر، مناسب مکان هایی است که در آن چمدان چرخ دار نمی تواند حرکت کند: شن، سنگ فرش خیابان، پله و سایر زمین های ناهموار. کوله سفری داری قاب داخلی، مخفی گاه تسمه شانه و ویژگی های امنیتی داخلی می باشد. کوله های سفری زنان دارای سیستم تعلیق خاصی هستند که سازگار با فیزیولوژی بدن بانوان طراحی شده است.

مناسب برای: مسافرانی که می خواهند در حرکت باشند و تمام وسایل خود را حمل نمایند.

ساک پارچه ای

کیف پارچه ای سنتی (بدون چرخ و دسته) سبک تر از مدل چرخ دار و مناسب بودجه های محدود است. بعلاوه دارای ظرفیت زیادی می باشد، که برای سوار شدن به هواپیما همه وسایلتان را در یک کیف جا می دهد.

مناسب برای: کوه نوردان، دانشجویان، و هر مسافر با بودجه محدود.

کیف و جیب لپ تاپ

این کوله های شهری دارای یک محفظه برای نگه داری لپ تاپ 10 تا 17 اینچی، به علاوه یک دسته جیب، سازمان دهی برای نگه داری کابل، وسایل جانبی و کاغذ می باشد. بعضی از این کیف ها مناسب بازرسی ها هستند بدین معنی که احتیاجی نیست که لپ تاپ تان را از کیف خارج کنید. از جیب های این کیف هم می توان برای حمل تبلت هم استفاده کرد.

مناسب برای: مسافران شهری و هر کسی که می خواهد لپ تاپ حمل کند.

کیف کوله پشتی

آیا می خواهید از شر هزینه و دردسر تحویل بار خلاص شوید؟ تمام کیف های معرفی شده، به صورت کوله پشتی هم موجود است.

بیشتر شرکت های هواپیمایی اجازه حمل کیف کوچکتر از 55x35x22 سانتی متر را به داخل هواپیما می دهند. قوانین می توانند تغییر کند، بنابراین ضروری است قبل از خروج درباره محدودیت های مقدار بار و یا سایر مقرراتمیزان باز مجاز، با شرکت هواپیمایی مشورت نمایید.

مناسب برای: مسافرانی که بار زیادی حمل نمی نمایند و در تحرک اند و می خواهند از زیر تحویل بار و هزینه هایش در بروند.

برای خرید بلیط هواپیما به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک

به "هدایت برای انتخاب چمدان مناسب ، فروش آنلاین بلیط هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدایت برای انتخاب چمدان مناسب ، فروش آنلاین بلیط هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید