راهنمای گام به گام ثبت نام در آزمون استخدام بخش خصوصی

به گزارش آرش بلاگ، از ابتدای هفته گذشته، امکان ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی پدید آمده است. آنچنان که وب سایت برگزاری آزمون اعلام کرده، داوطلبان می توانند از شنبه 18 تیرماه 1401 تا ساعت 24 رو جمعه 31 تیرماه 1401 با مراجعه به وب سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی و ورود اطلاعات لازم، در این آزمون نام نویسی کنند. امسال ششمین آزمون استخدامی بخش خصوصی برگزار خواهد شد و مطابق پیش بینی ها، در انتها این آزمون 25000 نفر به استخدام 4900 شرکت و بخش خصوصی در خواهند آمد. در ادامه، نگاهی خواهیم داشت به ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی و مراحل آن را به صورت گام به گام مرور خواهیم کرد.

راهنمای گام به گام ثبت نام در آزمون استخدام بخش خصوصی

مراحل گام به گام ثبت نام آزمون استخدام بخش خصوصی

نام نویسی در این آزمون از طریق وب سایت آزمون برگزار می شود. برای همین داوطلبان باید به آدرس www.inre.ir مراجعه کنند. برای اینکه در مراحل ثبت نام به مسئله ای برنخورید، باید توجه داشته باشید که مراجعه به وب سایت از طریق یکی از دو مرورگر Chrome Google یا FireFox مراحل نام نویسی شما را آسان تر و با چالش های احتمالی کمتری پیش خواهد برد.

برای نام نویسی در این آزمون باید به وب سایت مراجعه کنید و از گوشه بالا و سمت چپ تصویر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. (مطابق شکل 1) توجه داشته باشید که به اشتباه روی دکمه ثبت نام شرکت ها کلیک نکنید.

در صفحه ثبت نام، داوطلب بایستی مشخصات خود را مطابق عکس زیر تکمیل نماید و در انتها بر روی دکمه ثبت و ادامه کلیک کند. (مطابق تصویر شماره 2)

توجه کنید که کد ملی تان را باید ده رقمی و بدون ممیز یا اعشار وارد کنید. همچنین شماره تلفن همراهتان را هم با درج 09 در ابتدای آن، ثبت کنید.

در هنگام ثبت مشخصات فردی باید به خاطر داشته باشید که می توانید تنها 2 دسته شغلی از 9 دسته شغلی را انتخاب کنید.

پس از درج اطلاعات شخصی مورد نظر می توانید از طریق دکمه ویرایش اطلاعات یکبار صحت اطلاعات تان را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را اصلاح کنید. (مطابق تصویر شماره 3)

داوطلب باید پس از بررسی و تایید اطلاعات ثبت نامی همچنین خواندن کامل موافقت نامه، بر روی گزینه شرایط بالا را مطالعه کردم و با آن موافقت می کنم کلیک نماید. سپس امکان پرداخت به شیوه های مختلف فعال می شود و داوطلب می تواند نوع پرداخت خود را انتخاب نماید.

در این مرحله، اگر رمز دوم کارت بانکی تان فعال است روی گزینه پرداخت آنلاین کلیک و با انتخاب درگاه بانک مورد نظر، بر روی دکمه پرداخت کلیک نماید و وارد درگاه بانکی شوید و عملیات بانکی را انجام دهید.

اگر رمز دوم ندارید، می توانید مبلغ ثبت نام را به کارت شماره 502229700001607 نزد بانک پاسارگاد واریز کنید. سپس، اطلاعات پرداخت خود شامل شماره کارت، شماره پیگیری/مرجع، تاریخ و زمان پرداخت را وارد نموده و پس از آن دکمه ثبت را فشار دهد. (مطابق تصویر شماره 4)

با عبور از این مراحل، وارد مرحله ای می شوید که باید برای خودتان رمز عبور دریافت کنید. مطابق تصویر زیر، رمز عبوری حداقل در 6 کاراکتر با ترکیب از حروف و اعداد بسازید و به یاد داشته باشید.

اگر پرداخت شما به صورت آنلاین بوده، با عبور از این مراحل می توانید کارت ثبت نام در آزمون را دریافت کنید. (مطابق تصویر شماره 6)

داوطلبانی که پرداخت آنها به صورت کارت به کارت بوده، پیام زیر را مشاهده خواهند کرد:

در این مرحله، داوطلب می بایست پس از تایید پرداخت و دریافت پیامک آن، دوباره به وب سایت آزمون مراجعه کند و بر روی دکمه ورود داوطلبان کلیک نماید و با وارد کردن کد ملی و رمز عبور، بر روی دکمه ورود کلیک نموده و وارد صفحه کاربری خود شود. داوطلب پس از ورود به صفحه کاربری با کلیک بر روی دکمه چاپ کارت ثبت نام آزمون نسبت به دریافت کارت ثبت نام آزمون اقدام کند.

منبع: دیوار

به "راهنمای گام به گام ثبت نام در آزمون استخدام بخش خصوصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای گام به گام ثبت نام در آزمون استخدام بخش خصوصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید