سفر به جنوب کشور ، گردشگری با طعم هیجان

به گزارش آرش بلاگ، به طور حتم یکی از زیباترین منطقه های که می توان به عنوان مقصد تورمسافرتی بهاره انتخاب کرد سفر به جنوب کشور است. آب و هوای جنوب در این فصل از سال زیباترین حالت خود را طی می نماید. گذشته از این خبری از باران ها و رگبارهای بهاره نیست و می توان بدون دغدغه تورمسافرتی خارق العاده ای را در جنوب سپری کرد. کافی است که تصمیم بگیرید به کدام ناحیه سفر کنید. در این بین دو انتخاب عالی برای شما وجود دارد. سفر به جنوب کشور سفر به بخش جنوب شرقی و یا جنوب غربی . در جنوبی ترین نقطه کشور به استان پهناور هرمزگان می رسید. در ادامه با منطقه ها جنوبی بیشتر آشنا خواهیم شد..

سفر به جنوب کشور ، گردشگری با طعم هیجان

بنادر در بوشهر

این استان در امتداد خلیج فارس موقعیت فوق العاده را در اختیار گردشگران تورطبیعت گردی قرار داده تا بتوانند از بنادر خاصش بازدید نمایند. از جهت دیگر می توان به استان بوشهر اشاره نمود که جزو منطقه ها جنوب غربی کشور است و جذابیت های خاص خودش را در اختیار گردشگران تورمسافرتی قرار می دهد. چابهار از دیگر انتخاب هایی است که در این فصل می توانید با فراغ بال از آن بازدید نمائید. در این بین سفر به هرمزگان جزو محبوب ترین تورمسافرتی است که گردشگران همیشه در این فصل از آن استقبال می نمایند. این جریان می تواند به علت طبیعت زیبای منطقه باشد و یا بازارهای آزادی که در اقصی نقاط هرمزگان به چشم می خورد.

تماشای کیش

شکی نیست تورقشم و تورکیش از محبوب ترین تورهای هر آژانس مسافرتی است.اما مسافرین اغلب با یک تیر چند نشان می زنند و با سفر به بندرعباس و اختصاص توریک روزه ای به این شهر بندری زیبا،راهی تورکیش و قشم و دیگر نواحی استان می شوند. صد البته که راه های متفاوتی برای سفر به کیش و سپری کردن تورکیشی فوق العاده از بندرعباس وجود خواهد داشت . در این بین می توانید سفر دریایی را انتخاب کنید و یا راهی یک سفر راحت و کوتاه هوایی شوید. جالب است بدانید هزینه سفر هوایی از فرودگاه بندرعباس تا کیش به مراتب به صرفه تر است.

سفر به قشم و بندر عباس

اگرچه سفر دریایی با کشتی هم زیبایی های خاص خودش را دارد و بعضی گردشگران تورمسافرتی را به خود جذب می نماید. تورقشم از دیگر جذابیت های سفر شما به استان هرمزگان خواهد بود که می توانید با سفر به بندرعباس به سادگی به آن دست پیدا کنید. کافی است که به همراهی یکی از کشتی های مسافربری و تهیه بلیط راهی این جزیره عجیب و دیدنی شوید از جذابیت های طبیعی و بازار های معروف این جزیره کوچک و دلنشین حد بیشتر استفاده را ببرید. هرمزگان به غیر از تورکیش و تورقشم جذابیت های دیگری نیز دارد که در صورت تمایل می توانید. انواع توریک روزه را به آنها ترتیب دهید. اگر در شهر بندرعباس ساکن شدید بازدید از منطقه سیاهو و یا آب گرم گنو را در برنامه خود قرار دهید. این شهر به طور حتم می توانید مقصدی فوق العاده برای تورمسافرتی شما باشد به شرط آنکه در فصل مناسب به آن سفر کنید. به طور معمول اوایل زمستان تا اواسط اردیبهشت می توانید برترین شرایط آب و هوایی را در هرمزگان شاهد باشید و با آرامش کامل از طبیعت دریا سواحل ناب استان و جذابیت های طبیعی لذت ببرید.

منبع: همگردی

به "سفر به جنوب کشور ، گردشگری با طعم هیجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به جنوب کشور ، گردشگری با طعم هیجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید