شیک ترین مدل لباس زمستانی دخترانه (مدل لباس زمستانی محجبه)

به گزارش آرش بلاگ، با اصول ست کردن انواع مدل لباس زمستانی و ایده هایی از شیک ترین مدل لباس زمستانی دخترانه شیک و خاص همراه ما باشید.

شیک ترین مدل لباس زمستانی دخترانه (مدل لباس زمستانی محجبه)

با رسیدن فصل سرما بیشتر ما به سراغ چمدان لباس های تاشده پاییزی و زمستانی قدیمی خود رفته و یا به فروشگاه های مختلف مراجعه می کنیم تا با یک خرید خوب، خود را برای روزهای سرد پیش رو آماده کنیم. در این میان آنچه اهمیت دارد اول متناسب بودن لباس با میزان سرمای محیطی است که در آن زندگی می کنیم و دوم رعایت اصول مهم برای داشتن ظاهری شیک و مناسب یا به عبارتی درست ترکیب کردن لباس ها یا ست کردن لباس است.

به عبارتی به صرف پوشیدن یک لباس گرم نباید هرچه جلوی دست مان آمد را پوشیده و در محل کار و خیابان و ... با سر و وضعی ناهماهنگ و نازیبا ظاهر شویم. اینکه بدانیم چه بلوزی را با چه شلوار یا دامنی هماهنگ کنیم و به دنبال آن، سراغ چه مدل کیف و کفشی برویم بسیار مهم است.

این بار قصد داریم درباره اصول ست کردن انواع مدل لباس زمستانی دخترانه و داشتن ظاهری شیک و مناسب شما را راهنمایی کرده و با ارائه نمونه هایی زیبا از شیک ترین مدل لباس زمستانی محجبه مخصوص زمستان شما را برای داشتن فصلی زیبا همراهی کنیم.

اصول کلی ست کردن مدل لباس زمستانی

  1. همیشه به این نکته توجه کنید که رنگ های اولیه و ثانویه که در چرخه رنگ ها در کنار هم قرار دارند، در ترکیب با یکدیگر هم خوانی دارند. برای مثال؛ رنگ آبی با بنفش و سبز هماهنگی دارد و زرد با قرمز و نارنجی. این رنگ ها می توانند با هم ترکیب شوند اما از نظر بصری، نور یکدیگر را به شدت کاهش می دهند. ست کردن انواع مدل لباس زمستانی با این رنگ ها خوب است ولی چندان چشمگیر و خاص نیست.
  2. به رنگ های اولیه و ثانویه ای که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار می گیرند، رنگ های مکمل گفته می شود. برای مثال رنگ بنفش که از ترکیب رنگ قرمز و آبی به وجود آمده، با رنگ زرد که یک رنگ اصلی است، در تضاد است. همچنین رنگ سبز که از ترکیب رنگ زرد و آبی به وجود آمده با رنگ قرمز دارای کنتراست یا تضاد است پس مکمل خوبی محسوب می شود. این رنگ ها کنتراست مکمل نامیده می شوند چون همدیگر را کامل می کنند و وقتی در کنار هم قرار می گیرند، تاثیرشان بیشتر از زمانی است که به تنهایی استفاده می شوند.
  3. توصیه می شود که اگر لباسی دارید که از ترکیب چند رنگ طراحی و دوخته شده، آن را با یکی از رنگ ها هماهنگ کنید یعنی؛ برای کفش یا شال از رنگی که بیشتر از همه در لباس به کار رفته است استفاده کنید.
  4. پارچه هایی که طرح های مختلف مثل راه راه، پلنگی، خال خالی و ... دارند برای ست کردن و پوشیده شدن در کنار هم توصیه نمی شوند. برای مثال ترکیب یک بلوز راه راه با دامن خال خالی از نظر زیباشناسی جالب به نظر نمی رسد.

نکات ذکر شده، کلیات ست کردن لباس بود که درباره انواع لباس زنانه و مردانه و در هر فصلی صدق می کند. در ادامه اما خواهیم دید که چه رنگ هایی مناسب فصل زمستان هستند.

در زمستان چه رنگی بپوشیم؟

در هر فصلی، بنا به شرایط آب و هوایی آن فصل، بهتر است از یک سری رنگ های خاص استفاده شود و یا بر عکس اصلا از آن ها استفاده نشود. در ادامه با نکات مهم در رابطه با رنگ لباس های زمستانی با شما خواهیم بود.

  • رنگ خاکستری و مشکی

در بیشتر نقاط جهان دیده می شود که افراد در فصل زمستان بیشتر به رنگ هایی مانند خاکستری و مشکی روی می آورند. در واقع این دو رنگ، جزو خانواده رنگ های تیره هستند و بیشتر افراد می توانند بدون محدودیت از این رنگ ها هم در خیابان و هم در محیط کار استفاده کنند.

استفاده از رنگ های پاییزی نظیر زرد و نارنجی در کنار رنگهای خنثی مانند خاکستری روشن و تیره جلوه خاصی خواهد داشت.

  • رنگ قرمز
رنگ قرمز تند برای افرادی که دارای پوستی سفید هستند مناسب تر است و زیبایی آن ها را افزایش می دهد. همچنین رنگ قرمز متوسط که نه خیلی تند و نه خیلی تیره باشد نیز برای افرادی که دارای پوستی کمی تیره تر هستند مناسب است. افرادی که دارای پوستی بسیار تیره هستند نیز بهتر است از رنگ قرمز جگری یا زرشکی استفاده کنند .

شما می توانید یک پالتو قرمز را با شال و کفش مشکی ست کنید و یا یک شال قرمز و مشکی را در کنار یک پالتوی رنگ خنثی بپوشید.

  • رنگ هلویی همراه با خاکستری

این ترکیب کمی غیر معمول و غیر منتظره است اما رنگ هلویی با یک رنگ خنثی مانند خاکستری روشن بسیار جذاب بوده و به چشم می آید. می توانید یک شال یا پیراهن هلویی ملایم را با یک ژاکت یا پالتو خاکستری در کنار هم استفاده کنید. ترکیب این دو رنگ ظاهری شیک ارائه می دهد که در ادامه نمونه هایی از آن را خواهید دید.

حال با استفاده از توصیه ها و رنگ های پیشنهادی در بالا و مشاهده نمونه های زیبا از انواع مدل لباس زمستانی دخترانه که در ادامه خواهد آمد برای خود یک ست لباس زمستانی شیک و زیبا ترتیب دهید.

گروه مد و پوشاک آرش بلاگ

منبع: setare.com

به "شیک ترین مدل لباس زمستانی دخترانه (مدل لباس زمستانی محجبه)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیک ترین مدل لباس زمستانی دخترانه (مدل لباس زمستانی محجبه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید