طرح خبرساز کنگره آمریکا درباره بشقاب پرنده ها :آنها را انسان ها نساخته اند!

به گزارش آرش بلاگ، به نظر می رسد که پس از سال ها کوشش و آنالیز پدیده های وهم آور در آسمان، گزارش های ناب و دست اول خلبانان نیروی دریایی درباره بشقاب پرنده ها و بعلاوه تحقیقات دولتی، حالا کنگره آمریکا به یک اتفاق و نکته حیرت آور اذعان نموده است و آنها فکر نمی نمایند که تمام بشقاب پرنده ها ساخته دست انسان باشند!

طرح خبرساز کنگره آمریکا درباره بشقاب پرنده ها :آنها را انسان ها نساخته اند!

غزال زیاری:کنگره آمریکا در یک آنالیز دو ادعای حیرت آور مطرح نموده که آن را به قانون مجوز اطلاعات برای سال اقتصادی 2023 که بودجه ای برای کنترل آژانس های مخفی آمریکاست، اضافه نموده است. اول افزایش تصاعدی خطرات برای امنیت ملی ایالات متحده آمریکاست و دوم خواسته کنگره برای تمایز و تشخیص بین بشقاب پرنده های ساخته دست بشر و آنهایی که به وسیله انسان ها ساخته نشده اند، است.

بیشتر بخوانید:

ایلان ماسک بساط فیلترینگ را برچید!

عکس | شبح گریزان به دام دوربین ها افتاد!

براساس این سند، اشیای غیرمنتسب موقت و یا اشیایی که بعد از آنالیز و تحلیل، ساخته دست بشر درنظر گرفته می شدند، به دفاتر مرتبط سپرده شده و تحت عنوان پدیده های ناشناخته هوافضا و یا زیر دریا تعریف نخواهند شد.

بیانیه کنگره آمریکا بیشتر به این خاطر حیرت آور است که بسیاری از قانونگذاران بعد از آنکه اطلاعات بیشتری درباره تحقیقات دولت ایالات متحده آمریکا درباره بشقاب پرنده ها منتشر شده، از دفاع از اینکه اشیای پرنده ناشناس، فرازمینی یا فرابعدی هستند، خودداری می نمایند.

فهم عرفی و باور عمومی بر این است که اگر بشقاب پرنده ها واقعی باشند، احتمالا وسایل نقلیه بسیار پیشرفته ساخته دست بشر هستند. مثلا باراک اوباما، رئیس جمهور اسبق آمریکا در پاسخ به یک سوال مستقیم در برنامه The Late Show with James Corde حاضر به تائید وجود موجودات فضایی نشد؛ اما در عین حال اعلام نمود که اخیرا در آسمان چیزهای غیرعادی زیادی رویت شده است.

اما حالا به نظر می رسد که کنگره آمریکا میخواهد تا تفاوت و تمایز روشن و واضحی بین اشیای پرنده ساخت انسان و اشیای پرنده ساخت غیربشر قائل گردد.

آیا بشقاب پرنده ها می توانند تهدیدی برای بشر باشند؟

به گفته پنتاگون، تهدید این اشیای پرنده این است که توانایی حرکت مرموزانه بین دریا، هوا و فضا را دارا هستند. پنتاگون در ماه جولای اعلام نمود که دفتر AARO با مسئولیت تجزیه و تحلیل مسائل غیرعادی و خلاف قاعده، برای آنالیز این خطرات ایجاد خواهد شد.

قانون پیشنهادی احتمالا طبقه بندی دولت در رابطه با بشقاب پرنده ها، به عنوان پدیده های ناشناس هوایی را به پدیده های ناشناس هوا، فضا و زیر دریا تغییر می دهد و طبقه بندی جدیدی را ایجاد می نماید.

سال گذشته، فیلمی لو رفت که بعداز انتشارش، به وسیله پنتاگون تائید شد و در آن یک شی شبیه بشقاب پرنده در حال حرکت در زیر امواج دیده می شد.

سناتور مارکو روبیو، نایب رئیس کمیته منتخب سنا که مسئول نظارت بر اطلاعات و در عین حال نویسنده گزارش است، چندی پیش اعلام نموده بود که ترجیح می دهد تا بشقاب پرنده ها، متعلق به موجودات فرازمینی باشند تا نوعی تسلیحات خارجی.

در این میان، معمای بزرگ اینجاست که چرا کنگره آمریکا حالا به صورت علنی این موضوع را تصدیق می نماید. به خصوص اینکه در هر صورت قانونگذاران به اطلاعاتی دسترسی دارند که در اختیار عموم مردم نیست.

قانونگذاران آمریکایی، متعلق به هر دو حزب این کشور، مدتهاست که پنتاگون را تحت فشار قرارداده اند تا هویت نورهای غیرعادی که مردم این کشور در آسمان می بینند را شناسایی نمایند.

در سال 2021 گزارشی به وسیله وزارت دفاع آمریکا منتشر شد که در آن به بیش از 100 مورد مشاهده اشیای ناشناس در آسمان اشاره شده بود. این ادعا مطرح شده که پدیده های مشاهده شده قابل شرح با مدل های مورد استفاده به وسیله علم روز جهان نیستند و به زمان و منابع بیشتری برای آنالیز درمورد این پدیده ها احتیاج است.

حالا به نظر می رسد که به لطف کنگره آمریکا که پنتاگون را تحت فشار قرار داده تا کاملا برروی اشیای طراحی شده به وسیله غیر انسان ها متمرکز شوند، باید منتظر اخبار جدیدی بود.

منبع: MARCA

منبع: خبرآنلاین

به "طرح خبرساز کنگره آمریکا درباره بشقاب پرنده ها :آنها را انسان ها نساخته اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح خبرساز کنگره آمریکا درباره بشقاب پرنده ها :آنها را انسان ها نساخته اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید