عیسی آل کثیر: منتظر خبر های خوب از AFC هستم!

به گزارش آرش بلاگ، عیسی آل کثیر مهاجم جنوبی پرسپولیس که در لیگ قهرمانان آسیا در تیم سرخپوش در حد یک ستاره ظاهر شد بعد از محرومیت نتوانست باز هم به درخشش خودش در رقابت های لیگ برتر ادامه دهد، بازیکنی که سرمربی تیم روی او و توانایی هایش حساب خاصی باز نموده بود. در چند روز اخیر شنیده شد که AFC قرار است در رابطه با عیسی آل کثیر و شرایط این بازیکن جلسه ای برگزار کند، جلسه ای که شاید متعاقب درخواست پرسپولیس برای لغو محرومیت مهاجم پرسپولیس از حضور در تمرین و بازی برای بازگشت عیسی برگزار گردد.

عیسی آل کثیر: منتظر خبر های خوب از AFC هستم!

درخصوص نتایج تیمت و قهرمانی نیم فصل پرسپولیس چه نظری داری؟

پرسپولیس واقعاً تیم کهکشانی فوتبال ایران است و این لقب برازنده تیم ما است، تیمی که بهترین کادر فنی و بازیکنان را در اختیار دارد و طرفداران میلیونی دارد که مانند کوه پشت تیم شان هستند و به بهترین شکل از تیم محبوب و بازیکنانش حمایت می نمایند. تیم ما در لیگ برتر هم بعد از آسیا عالی کار کرد و با شایستگی و استحقاق کامل به قهرمانی نیم فصل رسید و نشان داد در هر حالتی قهرمانی می گردد و این مهم با شخصیت تیم ما عجین شده است و چیزی نمی تواند جلودارش گردد.

در بازی آخر هم که تیمت با پنج گل از گل گهر برد و با کسب سه امتیاز بازی معوقه اش عنوان قهرمانی نیم فصل را کسب کرد.

بازیکنان ما در همه بازی ها برای برد به میدان می فرایند، اما در برخی از بازی ها با بدشانسی فرصت ها تبدیل به گل نمی شد، اما خوشبختانه بیشتر فرصت ها در ملاقات مقابل حریف تبدیل به گل شد و با نتیجه و قهرمانی نیم فصل به تیم ما رسید، اما هدف ما قهرمانی سرانجام فصل است و ان شاءالله در ادامه کوشش می کنیم قهرمانی پنجم را هم کسب کنیم و گلات قهرمانی بزنیم.

در این مدت خیلی سختی کشیدی؟

بله به هر حال برای بازیکن بازی نکردن سخت ترین چیز است، اما من سعی کردم خیلی جدی تمرین کنم و انگیزه ام را بالا نگه داشته و شرایطم را حفظ کنم.

قاعدتاً برای بازگشت خیلی انگیزه داری؟

قطعاً همینطور است و من برای برگشتن و حضور مجدد در ترکیب پرسپولیس یک جهان انگیزه دارم و به نوعی منتظر خبر های خوب از جلسه AFC هستم که ان شاءالله مرا ببخشند یا ترتیبی اتخاذ گردد که بتوانم با تیم محبوبم تمرین کنم.

در مورد گروه تان در آسیا چه نظری دارید؟

بازی در لیگ قهرمانان آسیا و مسابقاتش همواره خیلی با لیگ داخلی متفاوت است، اما ما تیمی هستیم که در چند سال اخیر دو بار به فینال آسیا رسیده ایم، بنابراین فکر می کنم شانس اول صعود از گروه مان هستیم و تیم های دیگر حساب جداگانه ای روی تیم ما باز نموده اند، با این وجود با تمام توان می جنگیم و همه توان مان را برای شکست حریفان و صعود از گروه مان به کار خواهیم گرفت.

ایران ورزشی

منبع: فرارو

به "عیسی آل کثیر: منتظر خبر های خوب از AFC هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر: منتظر خبر های خوب از AFC هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید