فلیک، گزینه یک راهنمایی بارسلونا

به گزارش آرش بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- رسانه کاتالان مدعی شده خوان لاپورتا با هانسی فلیک، سرمربی بارسلونا به توافق دست یافته است.

فلیک، گزینه یک راهنمایی بارسلونا

به گزارش آرش بلاگ، هانسی فلیک، سرمربی 56 ساله بایرن مونیخ طی روزهای آینده از این باشگاه جدا می گردد. در حالی که گفته می گردد فلیک به راهنمایی تیم ملی آلمان بسیار نزدیک است، از کاتالونیا اخبار دیگری به گوش می رسد. به نقل از رادیو کاتالونیا، با توجه به اخراج قریب الوقوع رونالد کومان از بارسلونا در خاتمه فصل، هانسی فلیک گزینه شماره یک راهنمایی بارسلونا برای فصل 22-2021 است. خوان لاپورتا، رییس بارسلونا با فلیک صحبت نموده و این سرمربی آلمانی حاضر شده فرضیه راهنمایی بارسا را آنالیز کند. فلیک به نیمکت تیم ملی آلمان بسیار نزدیک است اما هنوز توافقی میان او و فدراسیون فوتبال آلمان امضا نشده است. خوان لاپورتا، روش کاری فلیک و تزریق روحیه او به تیم را بسیار می پسندد و به همین علت، او گزینه اول راهنمایی بارساست.

هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ که در خاتمه فصل از این تیم خواهد رفت، ممکن است فصل بعد روی نیمکت بارسلونا بنشیند. چند هفته پیش بود که هانسی فلیک خبر از خاتمه همکاری اش با بایرن پس از یک سال و نیم استثنایی داد. فلیک فصل گذشته بایرن را فاتح شش گانه کرد ولی سال جاری تنها بوندسلیگا را به کارنامه پرافتخار این باشگاه اضافه کرد. او با بایرن در جام حذفی و لیگ قهرمانان توفیقی کسب نکرد.

پس از هفته ها حدس در نهایت فلیک گفت که در خاتمه فصل از بایرن می رود و کمی بعد هم اعلام شد یولیان ناگلزمن جانشین وی خواهد شد. فلیک هنوز در خصوص آینده تصمیم گیری ننموده ولی گفته می گردد در خاتمه یورو 2020 جانشین یوآخیم لوو در تیم ملی آلمان خواهد شد. در چنین شرایطی این روزها بحث بر سر حضور او در بارسلونا برای جانشینی رونالد کومان هم مطرح شده است. امروز رادیو راک 1 منبع نزدیک به باشگاه بارسلونا ادعا کرد که فلیک گزینه شماره 1 خوان لاپورتا رئیس بارسا برای جانشینی رونالد کومان است.

پس از نتایج ضعیف اخیر بارسا در لالیگا و از دست رفتن شانس قهرمانی این تیم، شایعات برکناری کومان بیش از پیش به گوش می رسد. چند روز پیش در یک رستوران ایتالیایی، کومان و خوان لاپورتا رئیس بارسا دو ساعت و نیم گفت و گو کردند اما گفته می گردد پس از بازی روز شنبه بارسا و ایبار که اخرین بازی فصل است، در خصوص آینده او تصمیم گیری خواهد شد. فلیک تقریبا با تیم ملی آلمان تمام نموده ولی طبق ادعای این منبع معتبر، شاید پیشنهاد بارسلونا نظر او را تغییر دهد و چالش بزرگی چون راهنمایی بارسا را قبول کند.

لاپورتا امروز صراحتا گفت که یک دوره در بارسلونا به اتمام رسیده و او هر کاری برای بازسازی تیم احتیاج باشد انجام خواهد داد. او اخیرا با ژاوی برای جانشینی کومان وارد مذاکره شده بود ولی در نهایت پاسخ منفی شنید. فلیک با بایرن سال گذشته سنگین ترین شکست تاریخ بارسا در لیگ قهرمانان را به این تیم تحمیل کرد(8-2) و خاطره ای تلخ را برای باشگاه کاتالان به جا گذاشت.

فلیک جانشین یواخیم لوو در تیم ملی آلمان می گردد و به همین علت به سایر پیشنهادها پاسخ منفی می دهد. اوضاع برای رونالد کومان در بارسلونا چندان خوب پیش نمی رود. پس از نتایج ضعیف بارسلونا در هفته های خاتمهی لالیگا و احتمال بالای از دست رفتن قهرمانی، به نظر می رسد این سرمربی هلندی به خاتمه کار خود در نیوکمپ نزدیک شده است.

طبق ادعای ESPN؛ سران بارسلونا اخیرا با هانسی فلیک در تماس بودند و نظر او پیرامون همکاری با بلوگرانا را جویا شدند. درخواست بارسلونا با پاسخ منفی سرمربی بایرن مونیخ همراه شده است. فلیک به اطلاع این باشگاه رسانده که کارهای حضورش در تیم ملی آلمان برای جانشینی یواخیم لوو صورت گرفته و او به زودی سرمربی نو ژرمن ها خواهد بود. در خصوص ژاوی هم میان اعضای هیات مدیره بارسلونا اختلاف نظر وجود دارد. بسیاری بر این عقیده هستند که ژاوی هنوز از تجربه کافی برای حضور روی نیمکت بارسلونا در این مقطع حساس برخوردار نیست و نمی خواهند روی آینده او و باشگاه ریسک نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "فلیک، گزینه یک راهنمایی بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلیک، گزینه یک راهنمایی بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید