مدارک رتبه بندی 500 هزار معلم تأیید شد

به گزارش آرش بلاگ، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از تأیید مدارک و مستندات 500 هزار فرهنگی مشمول طرح رتبه بندی در کشور اطلاع داد و شرکت در آزمون را شرط رتبه بندی معلمان طرح مهرآفرین بیان کرد.

مدارک رتبه بندی 500 هزار معلم تأیید شد

به گزارش تسنیم، صادق ستاری فرد گفت: با اقدامات خوبی که وزارت آموزش و پرورش برای اجرای قانون رتبه بندی معلمان پیش بینی نموده بود؛ تا امروز حدود 850 هزار معلم مدارک و مستندات خود را در سامانه مربوطه بارگذاری کردند.

وی مشمولان قانون رتبه بندی معلمان در کشو را حدود 890 هزار نفر عنوان و توضیح داد: تا امروز حدود 40 هزار نفر از معلمان مشمول اجرای این قانون، هنوز مدارک و مستندات خود را در سامانه تکمیل نکردند.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اضافه نمود: از این آمار مدارک و مستندات تا کنون مدارک نزدیک به 500 هزار نفر فرهنگی مورد آنالیز و تأیید قرار گرفته است.

ستاری فرد اضافه نمود: امروز ما شاهد هستیم سه مرکز مرتبط با رتبه بندی شامل مرکز سنجش، مرکز نیروی انسانی و مرکز فناوری وزارت آموزش و پرورش با تشکیل یک تیم هماهنگ، در حال انجام و نهایی سازی موضوع رتبه بندی معلمان هستند.

وی مطرح نمود: مرکز سنجش نیز در حال تشکیل دوره های آموزش ارزیابی برای کانون های ارزیابی است تا بتواند دوره ها را بهتر و تسریع بیشتر برگزار کند و کار رتبه بندی معلمان با سرعت بیشتری دنبال گردد.

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پیگیری شخص وزیر برای برطرف مسائل رتبه بندی معلمان طرح مهر آفرین بیان نمود: موضوع فرهنگیان طرح مهر آفرین که مابه التفاوت را دریافت ننموده بودند؛ مورد تأکید شخص مقام عالی وزارت آموزش و پرورش بوده و امید است که با پیگیری های لازم و همراهی سازمان برنامه و بودجه، این مابه التفاوت برای فرهنگیان طرح مهرآفرین واریز گردد.

ستاری فرد با اشاره به لزوم اجرای فرایند های قانونی استخدام برای معلمان طرح مهر آفرین اظهار داشت: بر اساس تأکید سازمان امور اداری و استخدامی، می بایست فرایند رتبه بندی معلمان مبتنی بر ضوابط و قوانین موجود با برگزاری آزمون برای معلمان طرح مهرآفرین صورت پذیرد تا فرایند های قانونی استخدامی این افراد بر اساس ضوابط قانونی طی گردد.

وی اضافه نمود: همکاران مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با سازمان امور استخدامی در حال پیگیری امور هستند تا به زودی آزمون برگزار و این فرایند نیز طی گردد.

منبع: فرارو

به "مدارک رتبه بندی 500 هزار معلم تأیید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارک رتبه بندی 500 هزار معلم تأیید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید