مردی که در تیک تاک از جسد خود فیلم می گیرد ، جاش نالی: با مرگ خودم کنار آمده ام

به گزارش آرش بلاگ، مردی که در شبکه اجتماعی تیک تاک نقش جسد را بازی می کرد، بالاخره به یک سریال تلویزیونی راه پیدا کرد. جاش نالی، نقش جسد را در سریال CSI: Vegas شبکه سی بی اس بازی می نماید.

مردی که در تیک تاک از جسد خود فیلم می گیرد ، جاش نالی: با مرگ خودم کنار آمده ام

به گزارش آرش بلاگ، جاش نالی، مردی اهل کنتاکی که در تیک تاک نقش مرده را بازی می نماید، پایان نظر سازندگان سریال CSI: Vegas را به خود جلب کرد و آن ها تصمیم گرفتند از او در نقش جسد استفاده نمایند.

جاش نالی از الیزابت تاون، کنتاکی، صاحب حساب کاربری living-dead-josh در تیک تاک است که از اکتبر گذشته، صدها ویدیو از خودش در هیئت یک مرده منتشر نموده است.

جاش نالی با حساب کاربری living-dead-josh با نزدیک به 125000 فالوور و 4.3 میلیون لایک، رستوران داری 41 ساله است که هر بار در ویدئوهایش برای چند ثانیه در نقش یک مرده، در حاشیه رودخانه ها، جاده ها، پل ها و جنگل ها ظاهر می گردد.

  • تصاویر | زاغه نشینی که حالا 150 میلیون فالوور دارد | اگر می خواهی بخندی، جای درستی آمدی

او گفت: می دانستم که این ساده ترین راه برای این است که بتوانم واقعا به یک برنامه تلویزیونی یا فیلم راه پیدا کنم، بدون اینکه مجبور شوم تست بازیگری بدهم. تنبلی یکی از دلایلش است.

مرده بازی آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست، نالی راهش را یاد گرفته است: در اجراهای اولیه خود متوجه حرکت قفسه سینه و سایر حرکات غیرارادی ای شد که زنده بودن او را لو می دهد. او گفت که یاد گرفته است که چگونه کنترل بهتری بر تنفس و سایر حرکات ظریف خود داشته باشد.

او خود را به عنوان یک جسد مرده در مقابل در انبار یا ماشین قرار داده، یا بیرون از دفتر CBS و موزه Ripleys Believe It or Not خودش را به مردن زده است.

ویدیوهای دیگر نالی را نشان می دهد که او خود را به مردن زده، و سگ ها در حال بو کشیدن بدن او هستند.

در ماه جولای، نالی پایان تماسی را دریافت کرد که منتظرش بود و به دستور سازندگان CSI: Vegas به لس آنجلس پرواز کرد، جایی که نزدیک به یک هفته را در نقش یک مرده بدون هویت گذراند. اپیزود با حضور نالی قرار است به زودی پخش گردد.

به نظر می رسد که نالی با صدها ویدئوی مرده و حضور سینمایی کوتاه در این نقش، با مسئله مرگ کنار آمده است.

او گفت: من می توانم با مرگ روبرو شوم و واقعا لازم نیست نگران آن باشم، زیرا می دانید، من بارها خود را مرده دیده ام. این یک راه خوب برای کنار آمدن با مرگ است.

منبع: ترجمه از گاردین

منبع: همشهری آنلاین

به "مردی که در تیک تاک از جسد خود فیلم می گیرد ، جاش نالی: با مرگ خودم کنار آمده ام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردی که در تیک تاک از جسد خود فیلم می گیرد ، جاش نالی: با مرگ خودم کنار آمده ام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید