مسیرهای خطوط اتوبوسرانی منتهی به محل حادثه پلاسکو تغییر کردند

به گزارش آرش بلاگ، بعضی خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی با تغییر جهت روبرو شده که این امر ممکن است تا اواسط هفته آینده تداوم داشته باشد.

مسیرهای خطوط اتوبوسرانی منتهی به محل حادثه پلاسکو تغییر کردند

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آماده باش امکانات، تجهیزات و ناوگان این حوزه جهت مدیریت تردد، پشتیبانی و رصد حادثه ساختمان پلاسکو اطلاع داد.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مازیار حسینی با اشاره به حادثه آتش سوزی و ریزیش ساختمان پلاسکو در خیابان جمهوری گفت:

از لحظه ابتدایی وقوع حادثه شورای مدیران و معاونین این حوزه با تشکیل جلسات بحران با رصد و مدیریت شرایط اقدامات لازم را در دستور کار خود قرار داده است.

معاون شهردار تهران اظهار داشت که مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با رصد آنی، از لحظه اول حادثه نسبت به ارسال اطلاعات لازم و هماهنگی امور اقدام نموده و به صورت مستمر، آتش نشانی، اورژانس، هدایت رانندگی و سیستم های مختلف حمل و نقل عمومی را در جریان آخرین اطلاعات قرار داده است.

به گفته حسینی، محدودیت های ترافیک ویژه ای در محدوده های حاشیه و منتهی به چهارراه استانبول و خیابان جمهوری پیش بینی شده که با هماهنگی و همراهی نیروهای راهور در مورد اجرای آن اقدام می گردد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با دعوت از شهروندان به استفاده هرچه بیشتر از مترو یادآور شد که با توجه به فعالیت های نیروهای امدادی و مدیریت بحران بعضی خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی با تغییر راستا روبرو شده که این امر ممکن است تا اواسط هفته آینده تداوم داشته باشد که اطلاعات و نحوه تغییرات به وسیله رسانه های گروهی و تابلوهای محلی به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

وی ضمن ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه دلخراش تاکید نمود:

شهروندان و به خصوص کسبه و ساکنین همجوار چهارراه استانبول می توانند با عدم حضور و به حدقل رساندن میزان تردد خود نیروهای امدادی و مدیریت بحران را در امدادرسانی بهتر و عادی سازی امور کمک نمایند.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا

به "مسیرهای خطوط اتوبوسرانی منتهی به محل حادثه پلاسکو تغییر کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیرهای خطوط اتوبوسرانی منتهی به محل حادثه پلاسکو تغییر کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید