نفوذ دی ماه آماده پخش می شود

به گزارش آرش بلاگ، سریال نفوذ به کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری به دلیل حجم بالای جلوه های ویژه بصری دی ماه آماده پخش می شود.

نفوذ دی ماه آماده پخش می شود

به گزارش گروه فرهنگی آرش بلاگ به نقل از سیمافیلم، محسن علی اکبری تهیه کننده سریال نفوذ با بیان اینکه این سریال 2500 دقیقه نیاز به تروکاژ (جلوه های ویژه بصری) دارد، گفت: به دلیل حجم بالای کار جلوه های ویژه و با توجه به تلاش همه عوامل در این بخش، سریال نفوذ دی ماه آماده پخش می شود.

وی افزود: این مجموعه اولین سریال تلویزیونی است که با این حجم بالای تروکاژ آماده می شود و به محض آماده شدن سریال در جدول پخش قرار می گیرد.

مجموعه تلویزیونی نفوذ به تهیه کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن 57 تا آبان 58 را در 42 قسمت نشان می دهد.

در این سریال که محصول مرکز سیمافیلم است، از حضور بازیگران ایرانی و خارجی استفاده شده است. بازیگران خارجی این سریال از بازیگران آلمانی، بلغاری و فرانسوی انتخاب شدند که به زبان انگلیسی و با لهجه آمریکایی صحبت می کنند و این بخش ها با زیرنویس فارسی پخش خواهد شد.

یلدا افشاری نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءالله شاه مرادی، کاوه سماک باشی، امیرمحمد زند، نجوا صاحب الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمی بازیگران ایرانی سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نفوذ دی ماه آماده پخش می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفوذ دی ماه آماده پخش می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید