واریز سهمیه اعتباری سوخت مشمولان تا 15 شهریور

به گزارش آرش بلاگ، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: مابه التفاوت هزینه سوخت مرداد ماه رانندگان حمل و نقل عمومی پس از محاسبه تا 15 شهریور واریز می شود.

واریز سهمیه اعتباری سوخت مشمولان تا 15 شهریور

به گزارش آرش بلاگ از اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور، مرتضی ضامنی، در تشریح آخرین شرایط واریز سهمیه اعتباری سوخت مشمولان دریافت سوخت سهمیه ای مرداد ماه گفت: اطلاعات کلیه ناوگان مشمول دریافت سهمیه سوخت دریافت شده و در چند روز آینده و بعد از تعطیلات ایام تاسوعا و عاشورای حسینی فرآیند محاسبه ریالی ما به التفاوت سهمیه سوخت رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی انجام خواهد شد و این اعتبار ریالی تا 15 شهریور ماه به کارت بانکی رانندگان واریز می شود.

وی گفت: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه، شامل خودروهای حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی زیر نظر شهرداری ها و صنفی، تاکسی های اینترنتی، تاکسی های فرودگاهی و ویژه، تاکسی های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان ها و پیک موتوری می باشد.

ضامنی ادامه داد: این اعتبار در تمامی کارت های بانکی رانندگان شارژ می شود و رانندگان تنها در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

منبع: جام جم آنلاین

به "واریز سهمیه اعتباری سوخت مشمولان تا 15 شهریور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واریز سهمیه اعتباری سوخت مشمولان تا 15 شهریور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید