(ویدیو) فلورا سام در دورهمی؛ از کل کل با مهران مدیری تا ماجرای عاشق شدن

به گزارش آرش بلاگ، شب گذشته مهران مدیری میزبان فلورا سام بازیگر سینما و تلویزیون بود. در ابتدای برنامه، مهران مدیری، نام مرحوم مجید اوجی، تهیه کننده تلویزیون و همسر فلورا سام را زنده نگه داشت و از او یاد کرد.

(ویدیو) فلورا سام در دورهمی؛ از کل کل با مهران مدیری تا ماجرای عاشق شدن

ماجرای آشنایی فلورا سام با مجید اوجی

فلورا سام درباره ماجرای آشناییش با مجید اوجی صحبت کردو گفت: سال 59 من پانزده سالم بود و در یک آکادمی بازیگری ثبت نام کردم که بعد ها بنا به دلایلی به مشکلاتی برخورد و مجید اوجی شد استاد ما. ایشان دانشجوی تازه وارد دانشگاه تهران بودند و منت گذاشته بودند سر ما که بیایند و درس بدهند. از همان اول که ایشان وارد کلاس شدند، با اینکه سن بالایی نداشتند، اما انقدر جذبه داشتند که کسی یک کلمه سر کلاسشان صحبت نمی کرد و من از این اخلاق ایشان خیلی خوشم می آمد، یک مدت گذشت و از آنجایی که من با مادرم به کلاس بازیگری می رفتم ایشان به مادرم گفت الان فرصت مناسبی است که بیشتر همدیگر را بشناسیم. ما هم آغاز کردیم به آشنا شدن و من تقریبا از سال 59 ایشان رامی شناسم.

او ادامه داد: من آن زمان خیلی سنم پایین بود، اما بسیار از مجید خوشم می آمد، روحیات و اخلاقیات فوق العاده ای داشت.

این بازیگر در بخش دیگری از برنامه، با لهجه شیرین شیرازی درباره بین المللی بودن آن صحبت کرد. در ادامه می توانید فیلم این بخش از گفت وگوی سام با مدیری را ببینید:

اعتراض فلورا سام به مبل دورهمی!

فلورا سام همچنین با اعتراض نسبت به انتخاب و طراحی مبل برنامه دورهمی، رو به مدیری اظهار کرد: چرا مبل های شما این قدر ناراحت هستند؟! آدم اصلاً برای نشستن روی آن راحت نیست. از ما که گذشت، اما حداقل برای آیندگان کوسن بگذارید تا این قدر اذیت نشوند.

مدیری هم با خنده و قبول این موضوع گفت: راستش یکی از تصویربرداران برای دریافت تصویر مهمان مشکل داشت؛ ما برای اینکه بتواند تصویر بهتری از مهمان بگیرد مجبور شدیم، یک لایه به مبل اضافه کنیم.

جالب است که پیش از این هم بعضی مهمانان دورهمی نسبت به مبل ناراحت این برنامه اعتراض نموده بودند.

سام در ادامه، درباره یکی از نقش های خود که بیشتر دوست دارد، گفت: من در یکی از سریال هایم با عنوان توطئه فامیلی، نقش یک خانم شیرازی را بازی کردم؛ این نقش را خیلی دوست دارم و همواره خاطراتش را مرور می کنم. برای ایفای این نقش ابعاد و زوایا لهجه شیرازی را می دانستم و مجبور نبودم ادای لهجه را در آوردم و این خیلی خوشحالم می کرد.

همکاری فلورا سام با گوهر خیراندیش

مدیری در ادامه به همکاری فلورا سام در چند مجموعه با گوهر خیراندیش اشاره نمود و این کارگردان در این باره گفت: کار با خانم خیراندیش شیرینی و سختی های خاص خود را دارد؛ ایشان بسیار پرانرژی و پرتحرک هستند. سر همه فیلم و سریال ها پایشان می شکند! در سریال مرضیه هم پای ایشان شکسته بود.

مدیری هم که تجربه همکاری با خیراندیش در سریال هیولا را دارد، در این باره گفت: بله؛ اتفاقاً سر کار ما هم پای خانم خیراندیش از سه جا شکست! حتی سر سریال دیوار به دیوار سامان مقدم هم این رخ داد.

کل کل فلورا سام و مهران مدیری سر سن و سال!

کل کل جالب فلورا سام با مهران مدیری که در شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود بر سر سن و سال را ببینید.

آموزش بچه ها اولویت اول فلورا سام

سام درباره اینکه اگر مسئولیتی در کشور داشته باشد چه می نماید، بیان نمود: هر مسئولیتی داشته باشم، حتماً تمرکزم را روی آموزش رایگان بچه ها در زمینه های مختلف می گذارم.

کارگردان توطئه فامیلی در خاتمه گفت: من در فضای مجازی خیلی حضور و فعالیت ندارم. قبل از فوت همسرم 5 هزار دنبال کننده در اینستاگرام داشتم و بعد از فوت ایشان دیدم تعداد آن ها به 17k رسیده است. راستش تعجب کردم، اما واقعاً هنوز هم نمی دانم که این واحد K در اینستاگرام یعنی چه؟!

منبع: فرارو

به "(ویدیو) فلورا سام در دورهمی؛ از کل کل با مهران مدیری تا ماجرای عاشق شدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدیو) فلورا سام در دورهمی؛ از کل کل با مهران مدیری تا ماجرای عاشق شدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید