پارلر به اپ استور بازگشت

به گزارش آرش بلاگ، اپل اجازه داد اپلیکیشن شبکه اجتماعی پارلر در اپ استور حضور یابد. قبلا پارلر اعلام نموده بود تغییراتی در قوانین بازبینی محتوا ایجاد می نماید.

پارلر به اپ استور بازگشت

اپ پارلر که میان هواداران دونالد ترامپ محبوبیت داشت، روز گذشته به اپ استور اپل بازگشت. اپل پس از خشونت ها و حمله حامیان رئیس جمهور پیشین آمریکا به کنگره در 6 ژانویه 2021 میلادی این اپ را از فروشگاه آنلاین خود حذف نموده بود.

بعلاوه جورج فارمر مدیر ارشد عملیاتی این پلتفرم از ماه مارس تا به امروز، به اسم مدیر ارشد اجرایی آن انتخاب شده است.

ماه گذشته این شبکه اجتماعی گفت تغییراتی در قوانین مربوط به اپ و بازبینی محتوا جرا می نماید. پس از آن هم اپل گفت حاضر به پذیرش مجدد آن در اپ استور خواهد بود.

در بیانیه ایمیلی پارلر آمده است: کل تیم پارلر سخت مشغول فعالیت هستند تا بدون به خطر انداختن مأموریت اصلی مان، نگرانی های اپل را رفع نمایند.

از سوی دیگر نشریه واشنگتن پست در گزارشی اشاره نمود پارلر همچنان به اپل فشار می آورد تا به کاربران اجازه دهد محتوای نفرت پراکنانه و برچسب خورده را به کاربران نشان دهد. البته اپل هنوز در این باره اظهار نظری ننموده است.

این درحالی است که پس از حمله هواداران ترامپ به کنگره، چند شرکت فناوری از جمله گوگل و آمازون هم روابط خود با پارلر را قطع کردند.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "پارلر به اپ استور بازگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارلر به اپ استور بازگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید