گروسی: نصب دوربین در تاسیسات هسته ای کرج لازم است

به گزارش آرش بلاگ، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تاکید بر اینکه نصب دوربین در تاسیسات هسته ای کرج لازم است، گفت: در صورتی که از اتفاقات تاسیسات کرج بی خبر باشیم، نمی توانیم اطلاعاتی را به مذاکره کنندگان وین ارائه دهیم.

گروسی: نصب دوربین در تاسیسات هسته ای کرج لازم است

به گزارش آرش بلاگ به نقل از الجزیره، رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه با این شبکه خبری عربی، ضمن تاکید بر اینکه برنامه هسته ای ایران پیشرفت زیادی نموده و غنی سازی با خلوص 60 درصد انجام می گردد، گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی بدنبال توافق با ایران است تا بتواند برای نصب مجدد دوربین های خود در تاسیسات هسته ای کرج اقدام کند.

وی در این راستا اضافه نمود: در صورتی که از اتفاقات اتفاق افتاده در تاسیسات کرج بی خبر باشیم نمی توانیم اطلاعاتی را به مذاکره کنندگان در وین ارائه دهیم.

گروسی با بیان اینکه، بعضی موضوعات همانند پیدا شدن مواد هسته ای در بعضی مناطقی که از سوی ایران اعلام نشده بود، تاکید نمود: این موارد شرح تهران را می طلبد و از این رو نیازمند ارزیابی اوضاع با ایران هستیم.

آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی نو خود ادعا نموده است که، ایران استفاده از آبشار سانتریفیوژ های پیشرفته IR-6 در سایت فردو را شروع نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "گروسی: نصب دوربین در تاسیسات هسته ای کرج لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروسی: نصب دوربین در تاسیسات هسته ای کرج لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید