اخبار مجلس

تصویر معنادار و تاریخی پشت سر بایدن

سخنرانی اخیر رئیس جمهوری آمریکا در نشست مشترک کنگره حرف های زیادی داشت اما در کنار همه آن ها یک رکورد تاریخی را هم رقم زد و آن اینکه برای اولین بار دو زن، پشت سر این مقام آمریکایی نشسته بودند.

9 خرداد 1400

لاوروف هفته آینده به ایران می آید خبرنگاران

نائب رئیس مجلس از سفر هفته آینده وزیر امورخارجه روسیه به ایران خبر داد.

7 اردیبهشت 1400

سازمان هواپیمایی با اخذ عوارض شهرداری از ایرلاین ها مخالفت کرد

تورج دهقانی زنگنه درباره اخذ عوارض شهرداری ها که از شرکت های هواپیمایی در شهرستان های مختلف دریافت می شود، عنوان نمود: شهرداری ها بر اساس قانون این عوارض را دریافت می کنند و امکان حذف آن وجود ندارد.

27 بهمن 1399

علل گرانی ها به روایت نوبخت

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید نمود که علی رغم کوشش های دشمن، هزینه طرح های عمرانی را تامین نموده و هر هفته آنها را افتتاح می کنیم.

13 بهمن 1399

برنامه های چابک سازی در دستور کار بانک پارسیان

مدیر امور شرکت ها، مجامع و سرمایه گذاری بانک پارسیان از مصوبات و برنامه های این بانک برای رسیدن به بانکی چابک اطلاع داد و ابراز امیدواری کرد بخش عمده این مصوبات در سال 1400 محقق شود.

3 بهمن 1399

خبرنگاران 95 درصد مشهدیها به محدودیتهای کرونایی پایبند بوده اند

مشهد-خبرنگاران- معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار مشهد گفت: طی هفته گذشته بیش از 95 درصد از اصناف مشهد با تعطیلی و محدودیتهای ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا همراهی کردند.

6 دی 1399

تاکید بر ضرورت واریز منابع درآمدی مدیریت شهری به خزانه شهرداری تهران

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت بر اساس بند الف تبصره 1 بودجه مصوب سال 99 و به منظور صیانت از منابع و درآمدهای عمومی و اختصاصی، تمامی سازمان ها و شرکت ها و موسسات تابعه شهرداری تهران موظفند کلیه منابع درآمدی خود را به طور...

14 آذر 1399

قاچاق نان در کردستان!

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز گفت: در راستای اجرای مصوبات استانی مبنی بر ممنوعیت خروج نان از کردستان، خودرو حامل یک هزار قُرص نان که قصد انتقال از شهرستان بانه به شهرهای همجوار را داشت در سقز متوقف شد.

5 آذر 1399

بانک مرکزی: پرونده وام کرونایی تا آخر مهر بسته می گردد

پرونده 80 درصد از متقاضیان تسهیلات مربوط به صاحبان کسب و کار های آسیب دیده ناشی از شیوع بیماری کرونا مشخص تکلیف شده و مابقی نیز تا انتها مهرماه نهایی می گردد.

27 آبان 1399

خبرنگاران عناوین روزنامه های بیستم مرداد در خراسان رضوی

مشهد- خبرنگاران- روزنامه های خراسان رضوی روز دوشنبه بیستم مرداد ماه 1399 مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوان های برجسته آنها مرور می شود.

8 مهر 1399

سرمایه گذاری 1800 میلیارد تومانی مالی در زرندیه ، ابلاغ سند جهش فراوری استان از فردا

خبرنگاران/مرکزی استاندار استان مرکزی از سرمایه گذاری 1800 میلیارد تومانی مالی در شهرستان زرندیه تا انتها امسال اطلاع داد.

24 مرداد 1399

برای حفظ ارزش پول باید توان تولیدی کشور بالا برود

ابتدا باید با مهار تورم جلوی فرایند کاهش ارزش پول ملی گرفته گردد. یک نماینده مجلس با بیان این مطلب اضافه نمود: با پیدا کردن بازار فروش برای تولیداتمان میتوانیم ارزش پول ملی را تقویت کنیم.

17 مرداد 1399

ترامپ، پرچم ارتش فضایی را برافراشت، عکس

ایسنا نوشت: دولت ترامپ از پرچم رسمی که قرار است از سوی نیروی فضایی، جدیدترین شاخه ارتش آمریکا استفاده گردد، رونمایی کرد.

22 تیر 1399

خبرنگاران سفیدی کیش را با رعایت اصول بهداشتی حفظ کنیم

کیش - خبرنگاران- دبیر شورای سلامت کیش، کاهش حساسیت ها پس از معرفی این جزیره به عنوان منطقه سفید را تهدیدی جدی برای جامعه دانست و بر رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاریهای اجتماعی برای حفظ و یایداری این شرایط تاکید کرد..

13 تیر 1399

پشت پرده ایجاد مناطق آزاد جدید

رئیس هیئت مدیره دیده بان عدالت و شفافیت با اشاره به اینکه پشت پرده ایجاد مناطق آزاد جدید منافع غیرملی و عمومی خوابیده است، گفت: به دلیل اینکه اطلاعاتی از مناطق آزاد وجود ندارد، رانت و فساد ایجاد شده و دزدها رشد می نمایند.

30 خرداد 1399