شروع ثبت نام مجدد کنکور از یکشنبه

به گزارش آرش بلاگ، مهلت مجدد ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 99 از فردا یکشنبه 28 اردیبهشت ماه شروع می گردد و به مدت سه روز ادامه دارد.

شروع ثبت نام مجدد کنکور از یکشنبه

به گزارش آرش بلاگ از ایسنا، براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به اعلام تاریخ جدید برگزاری آزمون سراسری سال 99 که در روزهای30 و 31 مردادماه برگزار می گردد، امکان ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات در این آزمون برای پذیرش در رشته های با آزمون در دوره های روزانه، نوبت دوم، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی، دانشگاه پیغام نور (آموزش از راه دور) و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد فراهم شد.

در واقع تسهیلاتی برای ویرایش اطلاعات افرادی که قبلا برای شرکت در این آزمون ثبت نام نموده اند ایجاد شده، لذا اطلاعات ثبت نامی آن ها از فردا یکشنبه، 28 اردیبهشت ماه تا روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ، در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

داوطلبان می توانند در این مهلت مشخص شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش نمایند.

سازمان سنج اموزش کشور همچنین به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که در مهلت مقرر پیروز به ثبت نام در کنکور 99 نشده اند، ترتیبی اتخاذ نموده که این گروه از داوطلبان نیز در بازه زمانی 28 تا 31 اردیبهشت ماه پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "شروع ثبت نام مجدد کنکور از یکشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام مجدد کنکور از یکشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید