ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی

به گزارش آرش بلاگ و به نقل از روابط عمومی و بین الملل مرکز تحقیقات حکومت اسلامی، بهروز همایی ضمن برشمردن اهداف سومین همایش سال حکومت اسلامی اظهار کرد: از اصلی ترین اهداف این همایش شناسایی آثار و نویسندگان برتر حکومت اسلامی و معرفی آنها به جامعه علمی، ترویج فرهنگ پژوهش های راهبردی در موضوعات حکومت اسلامی و جهت دهی به این پژوهش در جهت اولویت های راهبردی نظام اسلام است.

ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی

وی با اشاره به اشاره دومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی که در بهمن ماه 1399 برگزار شد اشاره نمود: در دومین دوره همایش 299 اثر به دبیرخانه همایش ارسال شده بود که از میان آنها پس از انجام دو مرحله ارزیابی، 3 سرانجام نامه به عنوان آثار برگزیده و 5 عنوان کتاب به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب و از آنها تقدیر شد.

دبیر اجرایی سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی ادامه داد: سومین دوره همایش کتاب سال نیز با فراخوان آثار منتشرشده (شامل کتاب، سرانجام نامه (دکتری و سطح 4) و مقالات علمی و پژوهشی) در زمینه حکومت اسلامی در محوزهای فقه حکومتی، اندیشه سیاسی و حقوق عمومی در سالهای 1398 و 1399 بوده است.

وی در ادامه با اشاره به جزئیات سومین دوره همایش کتاب سال اظهار کرد: 600 اثر (شامل کتاب، سرانجام نامه و مقاله) به وسیله پژوهشگران حوزه حکومت اسلامی به دبیرخانه همایش ارسال شده که پس از طی دو مرحله ارزیابی (اجمالی و تفصیلی) به وسیله اساتید و ارزیابان برتر حوزه حکومت اسلامی، از آثار برتر تقدیر خواهد شد.

همایی با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه همایش ادامه داد: در این دوره 600 اثر رسیده شامل 284 عنوان کتاب، 67 سرانجام نامه (دکتری و سطح 4) و 201 مقاله علمی - پژوهشی و 48 اثر از نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری می یاشد و بعلاوه 376 اثر مربوط به آثار منتشرشده در سال 1398 و 224 اثر مربوط به آثار منتشرشده در سال 1399 است.

وی از برگزاری سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی در اواخر بهمن ماه 1400 اطلاع داد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید