بازار بی رمق گوشت در آستانه نوروز

به گزارش آرش بلاگ، با توجه به اینکه روز های پایانی سال 1400 را سپری می کنیم، اما خرید و فروش گوشت قرمز در آستانه سال نو بی رمق شده است.

بازار بی رمق گوشت در آستانه نوروز

به گزارش اندازه، منصور پوریان در مورد شرایط بازار گوشت در آستانه سال تازه، گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر روز های پایانی سال 1400 را سپری می کنیم، اما خرید و فروش گوشت قرمز در آستانه سال تازه بی رمق شده است.

وی اضافه نمود: در حال حاضر در بازار گوشت رکود برقرار است، زیرا تقاضا برای مصرف گوشت قرمز از سوی مردم کاهش پیدا نموده و این در حالی بوده است که سال جاری اندازه مصرف گوشت قرمز نسبت به سال گذشته فرایند کاهشی داشته است.

رئیس شورای تأمین نمایندگان دام زنده در مورد شرایط تأمین نهاده های دامی دامداران بیان نمود: دامداران نهاده های دامی را با تأخیر دریافت می نمایند که تأخیر در تامین نهاده برابر با نبود نهاد است.

پوریان عنوان نمود: به علت اینکه نهاده دامداران به موقع تامین نمی گردد به همین منظور دامداران به سمت بازار آزاد سوق پیدا می نمایند تا نهاده مورد احتیاج را از این طریق برای دام تامین نمایند.

هر کیلوگرم گردن گوسفندی در حال حاضر در بازار 180 هزار تومان قیمت خورده است و هر کیلوگرم قلوه گاه گوسفند نیز 116 هزار و 700 تومان قیمت دارد.

هر کیلوگرم آبگوشتی گوسفند در بازار به قیمت 180 هزار تومان خرید و فروش می گردد و هر کیلوگرم راسته بدون استخوان گوسفند نیز 184 هزار تومان قیمت خورده است.

سردست گوسفند نیز کیلویی 190 هزار تومان در بازار قیمت خورده است.

منبع: فرارو

به "بازار بی رمق گوشت در آستانه نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازار بی رمق گوشت در آستانه نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید