بهترین مناطق اصفهان برای اجاره مغازه کدام مناطق هستند؟

به گزارش آرش بلاگ، اگر قصد اجاره مغازه در اصفهان را دارید باید منطقه مناسبی را انتخاب کنید. زیرا محله های مناسب به رونق کسب و کار نیز کمک می کنند. پس شناخت محله ها و مناطق مختلف اصفهان بسیار مهم هستند. موضوع انتخاب محله مناسب برای اجاره مغازه در اصفهان به هزینه هم مرتبط است. یعنی در بعضی از محله ها هزینه اجاره مغازه بسیار بالاست و در بعضی محله ها پایین تر است. در مناطق بالای شهر قیمت ها بیشتر است اما در مناطق پایین شهر و میان شهر هزینه کم تر است. برای این منظور بهتر است ابتدا شناخت کافی به دست آورد و به بودجه در دسترس هم توجه کرد.

بهترین مناطق اصفهان برای اجاره مغازه کدام مناطق هستند؟

نکته مهم در مورد رهن و اجاره مغازه در اصفهان مراجعه به مشاورین املاک است. شما در هر محله ای که مایل به اجاره مغازه در آنجا هستید، می توانید به مشاور املاک اصفهان در آن منطقه مراجعه کرده و از آنها بخواهید در امر اجاره مغازه مناسب شما را راهنمایی کنند. آنها در مورد مغازه های آن منطقه اطلاعات کاملی دارند و می توانند شما را به خوبی راهنمایی کنند. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این مورد خواندن این مقاله توصیه می شود. موضوعات کلی مورد بحث در اینجا به شرح زیر هستند:

  • برای اجاره مغازه در اصفهان کدام مناطق مناسبند؟
  • میزان هزینه لازم برای رهن و اجاره مغازه در اصفهان چقدر است؟

برای اجاره مغازه در اصفهان کدام مناطق مناسبند؟

املاک اصفهان از گذشته تا به امروز بسیار پیشرفت داشته و قیمت ملک نیز افزایش یافته است. بخش جنوب اصفهان اعیان نشین هستند و قیمت ملک در این ناحیه بالاست. اما شمال اصفهان دارای ملک ارزان قیمت و ساده است. پس باید بدانید که اجاره مغازه در اصفهان در جنوب این شهر به هزینه بالایی نیاز دارد اما در شمال هزینه کمتری نیاز است.

پس محله و منطقه ای که شما برای رهن و اجاره مغازه در اصفهان انتخاب می کنید در قیمت آن نقش دارد. محل مغازه انتخابی بسیار مهم است و باید موقعیت مناسبی داشته باشد و در محله ای مناسب قرار گرفته باشد؛ زیرا در این حالت خود به خود پاخور آن زیاد خواهد بود و کسب و کار شما رونق می یابد. اما اگر مغازه شما در محله ای خلوت یا نامناسب قرار گرفته باشد، شانس آن برای برنده شدن پایین است.

مناطقی چون مرداویج، عباس آباد و مهرآباد، جزو مناطق بالاشهر اصفهان هستند و هر کسی توانایی مالی برای اجاره مغازه در این مناطق را ندارد. فردی که قصد اجاره مغازه در این مناطق را دارد باید بودجه کافی هم داشته باشد. منطقه مرداویج برای اجاره مغازه در اصفهان اکثرا بر سر زبان هاست. فعالیت افراد در هر زمینه ای که باشد مهم نیست و می توانند در این محله به دنبال خرید و یا اجاره مغازه باشند. خیابان خاقانی را نیز نباید فراموش کرد. اگر به دنبال اجاره مغازه در اصفهان هستید حتماً به این خیابان هم سر بزنید. ممکن است گزینه هایی مناسبی برای شما وجود داشته باشد و بتوانید آنها را اجاره کنید.

از دیگر مناطق مهم اصفهان برای اجاره مغازه می توان به محله رباط اشاره کرد. بسکمک از افراد برای رهن و اجاره مغازه در اصفهان این محله را انتخاب می کنند. پس شما هم می توانید با پرداخت پول پیش و اجاره مناسب صاحب یک مغازه در این محله شوید. محله شیخ بهایی نیز مناسب است و می توان به راحتی در این منطقه مغازه اجاره کرد. همچنین سمت دروازه تهران نیز برای اجاره مغازه در اصفهان پیشنهاد می شود زیرا محله ای بسیار مناسب است و می توان با اجاره مغازه در این منطقه کسب و کار پررونقی داشت.

از دیگر مناطق مهم و پر رفت و آمد اصفهان برای اجاره مغازه می توان به محله خیابان شریف واقفی اشاره کرد. بسکمک از افراد توانسته اند با پرداخت هزینه ای مناسب در این محله مغازه اجاره کنند. همچنین می توان از مشاورین املاک اصفهان در هر منطقه نیز کمک گرفت. آنها می توانند برای اجاره مغازه به ما بسیار کمک کنند. خیابان بهارستان هم یکی دیگر از مناطق مناسب بعدی برای اجاره کردن مغازه در شهر اصفهان است. در این محله گیم نتی ها و کافی نتی ها فعالیت دارند و توانسته اند با هزینه ای بسیار مناسب صاحب دفتر کار مناسب خود شوند.

خیابان سپهسالار نیز محله مناسب بعدی برای اجاره مغازه در اصفهان است. افراد بسیار زیادی تمایل به اجاره مغازه در این محله را دارند زیرا بسیار جای مناسبی برای کسب و کارهای مختلف است. در این خیابان می توان به راحتی یک مغازه مناسب برای کسب و کار خود پیدا کرد و آن را اجاره کرد. مشتاق اول، مشتاق دوم و مشتاق سوم نیز سایر مناطق خوب برای رهن و اجاره مغازه در اصفهان هستند. در این مناطق هم می توان مغازه با متراژ مناسب و امکانات مناسب برای اجاره کردن پیدا کرد.

از مناطق مهم دیگر که برای اجاره مغازه در اصفهان پیشنهاد می شود، سه راه سیمین است. اسم این خیابان و همچنین چهارباغ خواجو همیشه در بین آگهی های اجاره و فروش مغازه دیده می شود. مغازه های بسیار مناسبی می توان در این خیابان ها پیدا کرد.

مناطقی چون دروازه شیراز، سروش، خاقانی، پروین، حکیم نظامی، بزرگمهر، شیخ صدوق شمالی، هشت بهشت و … نیز برای اجاره مغازه در اصفهان گزینه هایی بسیار مناسب هستند. شما می توانید در این مناطق مغازه مورد نظر خود با هر ویژگی و هر متراژی پیدا کنید و با خیال راحت آن را اجاره کنید. نکته مهم دیگر اینکه بهتر است قبل از اجاره مشخص کنید که مغازه مورد نظر شما چه ویژگی و امکاناتی باید داشته باشد. اگر شما در این زمینه به نتیجه برسید حتماً می توانید در بازه زمانی کمی مغازه مورد نظر خود را اجاره کنید.

میزان هزینه لازم برای رهن و اجاره مغازه در اصفهان چقدر است؟

هزینه لازم برای اجاره مغازه در اصفهان و در مناطق مختلف آن با هم فرق دارد. گفتیم که این بودجه در مناطق بالای شهر بیشتر از پایین شهر است. شما در مناطق پایین شهر می توانید با بودجه کمتری نسبت به سایر مناطق مغازه اجاره کنید. حتی می توانید در پایین شهر راحت تر نسبت به رهن و اجاره مغازه اقدام کنید.

به عنوان مثال می توان در محله های مشتاق اول و دوم با رهن 20 میلیون تومان و اجاره ماهیانه 1 میلیون و 700 هزار تومان مغازه اجاره کرد. البته این میزان هزینه با توجه به امکانات مغازه می تواند متفاوت هم باشد. در بسکمک از مناطق این هزینه بالاتر است. در منطقه دروازه تهران نیز می توان مغازه با میزان رهن 10 میلیون و اجاره ماهانه تا 1 میلیون اجاره کرد. تاکید می کنیم که مراجعه به مشاورین املاک اصفهان می تواند برای شما بسیار بهتر باشد. همچنین در مورد مغازه اجاره شده به میزان روشنایی آن، میزان صدای اطراف، کیفیت هوا، فضای محیط و موقعیت مکانی آن بسیار دقت داشته باشید.

موضوع اصلی مورد بحث در این مقاله بهترین مناطق اصفهان برای اجاره مغازه بود. برای اجاره مغازه در اصفهان بهترین مناطق آن بررسی شدند و بیان شد که به صورت حدودی در بعضی منطقه ها بهتر است چقدر هزینه کرد. اینکه میزان بودجه شما برای رهن و اجاره مغازه در اصفهان چقدر است نیز مهم است؛ اگر شما بودجه کافی دارید می توانید به مناطق بالای شهر بروید و در این محله ها بهترین مغازه ها را برای کسب و کار خود اجاره کنید. اما اگر بودجه شما کم است باید به سراغ سایر محله ها بروید و در جایی مغازه اجاره کنید که توانایی پرداخت هزینه آن را داشته باشید.

از مشاورین املاک اصفهان هم کمک بگیرید. در هر محله ای که شما تصمیم به اجاره مغازه در آنجا را داشته باشید مشاورین املاک حضور دارند و شما می توانید در مورد انواع مغازه ها و امکانات و هزینه آنها از مشاورین سوال بپرسید و بهترین مغازه را اجاره کنید.

منبع: هومینگ

به "بهترین مناطق اصفهان برای اجاره مغازه کدام مناطق هستند؟" امتیاز دهید

3 کاربر به "بهترین مناطق اصفهان برای اجاره مغازه کدام مناطق هستند؟" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مناطق اصفهان برای اجاره مغازه کدام مناطق هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید