در پی کسب رتبه تک رقمی در لیگ برتر فوتسال هستیم

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران/خراسان رضوی سرمربی چیپس کامل مشهد گفت: در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتسال در پی کسب رتبه تک رقمی در جدول است.

در پی کسب رتبه تک رقمی در لیگ برتر فوتسال هستیم

محسن جنگی در گفت وگو با آرش بلاگ در مورد پیروزی سه بر 2 تیمش مقابل فردوس قم در لیگ برتر فوتسال اظهار کرد: ملاقات با فردوس برای ما 6 امتیازی محسوب می شد و از اهمیت بالایی برخوردار بود. بازی در ابتدا گره خورده بود و توپ های مان به گل تبدیل نمی شد. در لحظات پایانی نیمه نخست نیز یک گل روی اشتباه فردی دریافت کردیم اما خداراشکر بازیکنان در نیمه دوم با انگیزه ظاهر شدند و توانستیم از امتیاز میزبانی استفاده نموده و سه امتیاز این ملاقات را از آن خود کنیم.

وی در مورد شرایط تیمش پس از این پیروزی اضافه نمود: در ابتدای فصل علاقه مندان به فوتسال به چیپس کامل نگاه دیگری داشتند. از روز نخست در پی حفظ سهمیه تیم و ثبات در لیگ برتر بودیم تا در سال های آینده نماینده خوبی برای مشهد باشیم. در حال حاضر تقریبا به حرف خود در ابتدای فصل عمل نموده ایم و در لیگ سال جاری ماندگار خواهیم بود اما هم اکنون به جایگاه ششمی نیم نگاهی داریم.

سرمربی چیپس کامل اعلام کرد: در حال حاضر با فرش آرا، تیم ششم جدول، فقط سه امتیاز فاصله داریم. اگر بتوانیم از میزبانی خود مقابل سپاهان، فرش آرا و کراپ امتیاز خوبی به دست آوریم، می توانیم در لیگ سال جاری هم یک رتبه تک رقمی کسب کنیم.

جنگی ادامه داد: به لحاظ امکانات و تجهیزات با تیم های صنعتی سپاهان و فولاد زرند قابل مقایسه نیستیم اما خراسان رضوی قطب فوتسال کشور است. تقریبا بیش از 25 بازیکن از مشهد در لیگ برتر حضور دارند. خوشحالیم که با این هزینه و ساختار با تیم های صنعتی رقابت می کنیم و در چنین جایگاهی از جدول قرار داریم. از ابتدای لیگ چارچوب رقابتی خود را با همین بضاعت ترسیم نموده بودیم و به تیم های مس، گیتی پسند و کراپ نگاهی نداشتیم اما برای سال های بعد باید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم تا جزو پنج تیم نخست لیگ قرار بگیریم.

وی در مورد بازی آینده تیمش با سپاهان بیان نمود: این ملاقات نیز برای ما 6 امتیازی خواهد بود. سپاهان از مربیان کاربلدی بهره می برد. امیدوارم بتوانیم این تیم را به خوبی بررسی و از امتیاز میزبانی آن استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "در پی کسب رتبه تک رقمی در لیگ برتر فوتسال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در پی کسب رتبه تک رقمی در لیگ برتر فوتسال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید