بازیکنی که برای پرسپولیسی شدن خانه اش را فروخت

به گزارش آرش بلاگ، علی نعمتی پس از عقد قرارداد سه ساله با باشگاه پرسپولیس گفت: خدا را خیلی شاکرم که این اتفاق خوب افتاد. از نیم فصل درگیر حضور در پرسپولیس بودم و 10، 12 روزی است که و اقعا درگیر این انتقال شدم. از باشگاه پدیده که همه جوره در این اتفاق مهم به من کمک کردند و مدیر برنامه هایم که زحمت این انتقال را کشید، تشکر می کنم. بار دیگر خدا را شاکرم که به باشگاه بزرگ پرسپولیس پیوستم. همچنین از کادرفنی پرسپولیس به دلیل اعتمادشان تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم جواب این اعتماد را بدهم.

بازیکنی که برای پرسپولیسی شدن خانه اش را فروخت

وی در خصوص تفاوت بازی در تیم پرسپولس نسبت به تیم پدیده و انگیزه اش در پوشیدن پیراهن سرخپوشان مرکز نام کرد: صددرصد پرسپولیس بزرگترین باشگاه ایران است و قهرمانی های خیلی خوبی داشته، پنج دوره متوالی قهرمان شده و من هم انگیزه ای زیادی برای حضور در این تیم دارم. همه جوره در این مدت ثابت شد که تلاش کردم تا به پرسپولیس بیایم. همچنین تلاش می کنم سرباز خیلی خوبی برای باشگاه پرسپولیس و هوادارانش باشد.

وی در خصوص مدت زمان قرارداد و شماره پیراهن خود گفت: قرارداد من سه ساله است، اما هنوز شماره پیراهن خود را انتخاب نکرده ام. برای اینکه کدام پیراهن را بپوشم باید از کادرفنی اجازه بگیرم.

نعمتی در خصوص اینکه آیا وی برای حضورش در پرسپولیس حدود 7 میلیارد تومان به پدیده برای رضایت نامه داده، توضیح داد: مبلغی گفته بودند که آن را نمی گویم، اما هزینه نقدی پرداخت کردم، می توانم بگویم خانه خود را هم به نوعی فروختم تا کارهای دریافت رضایتنامه ام انجام شود. مبلغ رضایتنامه ام از پدیده هم به نسبت بالا است.

وی درباره ناراضی بودن مهدی رحمتی برای جدایی اش و طولانی شدن فرایند دریافت رضایت نامه اش از باشگاه پدیده اعلام نمود: به مهدی رحمتی حق می دهم، زیرا احتمال دارد شرایط تیم پدیده با جدایی چند بازیکن به هم بریزد، اما به فکر من هم بودند که به پیشرفت و شرایط خوب نیاز دارم.

مدافع پرسپولیس درباره رقابت و اینکه آیا می تواند با وجود نفراتی مثل فرشاد فرجی و سیدجلال حسینی شانس بازی در ترکیب اصلی را به دست آورد، پاسخ داد: کار من خیلی سخت است، اما از طرفی برای من حضور در کنار بازیکنی مثل سیدجلال حسینی افتخار است، امیدوارم بتوانم از تجربیاتش استفاده کنم.

نعمتی درباره سابقه همکاری اش با یحیی گل محمدی توضیح داد: وی صددرصد بهترین مربی ایران است و امیدوارم بار دیگر شاگرد خوبی برای گل محمدی باشم و مانند زمان بازی ام در پدیده سرباز خوبی برای گل محمدی باشم.

وی در خصوص اینکه با توجه به شرایط پیروز سالهای اخیر پرسپولیس چقدر امیدوار است این فرایند با حضور خودش هم تکرار شود، پاسخ داد: پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است و اطمینان می دهم بار دیگر اتفاقات خوبی برای این تیم می افتد. امروز هم به محل تمرین تیم می روم.

مدافع تازه پرسپولیس درباره اینکه نقل قولی از وی مبنی بر اینکه حاضرم برای حضور در جمع سرخپوشان کلیه ام را بفروشم منتشر شده بود، نام کرد: این نقل قول از طرف من نبود. اما حاضر بودم هر کاری انجام بدهم تا این انتقال اتفاق بیفتد. همه جوره هم تلاش کردم تا این انتقال رخ داد. از خانواده ام که چند روزی اذیت شدند و همچنین پسرخاله عزیزم که اگر حضورم در پرسپولیس انجام نمی شد شرمنده اش می شدم تشکر می کنم. مدیر برنامه هایم و شرکتش هم پیگیر بودند. برای تیم قبلی ام و مردم مشهد آرزوی پیروزیت می کنم.

نعمتی در خصوص اینکه آیا از بچگی روحیه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشته و فکر می کرد روزی در چنین جایگاهی قرار گیرد که در یکی از بهترین باشگاه های آسیا بازی کند، گفت: اگر اکنون این حرف را بزنم می گویند به خاطر حضورش در پرسپولیس می گوید، اما واقعا حس می کردم این اتفاق می افتد. شاید دیر و زود داشت، اما به هر حال می دانستم روزی در پرسپولیس بازی می کنم.

منبع: فرارو

به "بازیکنی که برای پرسپولیسی شدن خانه اش را فروخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنی که برای پرسپولیسی شدن خانه اش را فروخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید