ترامپ همچنان امیدوار به تداوم دولت خود

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران : رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر ادعای پیروزی در ایالت های سرنوشت ساز را تکرار کرد و گفت امیدوار است دولت بعدی، دولت ترامپ باشد.

ترامپ همچنان امیدوار به تداوم دولت خود

به گزارش آرش بلاگ به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ بعدازظهر سه شنبه در برنامه ای با حضور سران تولید کننده واکسن کرونا حضور یافت و در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره همکاری با تیم دولت بعدی در زمینه توزیع واکسن، این ادعا را اعلام کرد.

وی اضافه کرد: ما باید ببینیم دولت بعدی چه کسی است؟ ما در ایالت های نوسان دار پیروز شدیم. از این رو باید صبر کنیم تا ببینیم دولت بعدی چه کسی خواهد بود.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: اما دولت بعدی هر که باشد، واقعا از اقدامی که ما انجام دادیم منتفع خواهد شد و امیدوارم که دولت بعدی، دولت ترامپ باشد.

ترامپ با تکرار اینکه امیدوارم است دولت بعدی، متعلق به او باشد، گفت: شما نمی توانید صدها هزار رای را بدزدید. شما نمی توانید کلاهبرداری و تقلب داشته باشید و همه را آنها (دموکرات ها) انجام دادند و با رای اندکی در ایالت های بانوسان، پیروز شدند.

وی اضافه کرد: به تعداد آرا و تمام فسادی که مرتکب شدند، نگاه کنید. در چنین انتخاباتی پیروز نخواهید شد اما امیدوارم که دولت بعدی، ادامه دولت ترامپ باشد.

رئیس جمهوری آمریکا مدعی دستاوردهای بزرگ در حوزه بازار سهام، نرخ اشتغال و بازسازی بزرگ نظامی شد و ادامه داد: کاهش مالیات و مقررات در تاریخ بی سابقه است و با پیروزی به ما پاداش داده می شد.

ترامپ به تشویق اطرافیانش برای استفاده از قانون گذاران محلی یا دیوان عالی اشاره کرد و گفت: همه در این کشور می دانند که من 75 میلیون رای به دست آوردم. بیشترین رای در تاریخ کشورمان برای رئیس جمهوری مستقر است. 12 میلیون رای از 63 میلیون رایی که در سال 2016 به دست آوردم بیشتر است.

وی که تنها آرای خود را قانونی می داند و نزدیک به 80 میلیون رای رقیب را نامعتبر می خواند، اضافه کرد: رئیس جمهوری اوباما در دور دوم خود، 3 میلیون رای کمتر به دست آورد و به سادگی پیروز شد اما من 12 میلیون رای بیشتر کسب کردم اما آنها چیز دیگری می گویند.

رئیس جمهوری آمریکا، انتخابات این کشور را یک انتخابات متقلبانه نامید که عددهای استخراج شده از ماشین شمارش آرا، هزاران صندوق رایی که از زیر میز بیرون کشیده شد، بخشی از آن است.

ترامپ در این اظهارات نشان داد همچنان امیدوار است دیوان عالی بتواند او را نجات دهد.

منبع: اقتصادنیوز

به "ترامپ همچنان امیدوار به تداوم دولت خود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ همچنان امیدوار به تداوم دولت خود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید