ترامپ یک روح را شاهد گرفت!

به گزارش آرش بلاگ، رئیس جمهور آمریکا می گوید فاکس نیوز با انتشار نظرسنجی های جعلی درباره ناکامی او در انتخابات 2020، روح یکی از رؤسای سابق خود را معذب کرده است.

ترامپ یک روح را شاهد گرفت!

به گزارش آرش بلاگ از مهر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که این روزها در نظرسنجی ها از جو بایدن رقیب دموکرات خود در انتخابات 2020 عقب افتاده، در پیامی توئیتری به فاکس نیوز رسانه منسوب به حزب جمهوریخواه تاخت و از آن به دلیل انتشار یکی از همین نظرسنجی ها انتقاد کرد.

خشم رئیس جمهور آمریکا نسبت به رسانه ای که زمانی متحد او محسوب می شد از آنجا آغاز شد که فاکس نیوز در تازه ترین حدس خود، پیش بینی کرد که ترامپ با اختلاف 8 امتیاز، نتیجه را به بایدن واگذار خواهد کرد.

ترامپ هم در یکی از توئیت های گزنده خود، نوشت که فاکس نیوز با چنین ادعاهایی، روح راجر آیلز مدیر اجرایی سابق خود را معذب می کند.

وی مدعی شد: راجر از آن بالا نظاره گر مخلوقش (فاکس نیوز) است که زمانی زیبا بود.

اما ترامپ به این بسنده نکرد و از فاکس خواست پیشگوهای دروغگوی خود را اخراج کند.

گفتنی است؛ روحی که ترامپ شاهد گرفته است، در زمان حیات، از مدیران ارشد و با نفوذ گروه رسانه ای فاکس بود که در سال 2016، به اتهام آزار جنسی 23 نفر از کارکنان این شبکه، مجبور به استعفا شد.

فاکس نیوز در جدیدترین نظرسنجی خود که روز جمعه منتشر شد، گفت تمایل برای رای دادن به بایدن در مقایسه با ترامپ، 48 به 40 است.

از عمده دلایل ناکامی ترامپ در نظرسنجی های اخیر می توان به تبعات اقتصادی ناشی از بحران کرونا بر کارزار انتخاباتی وی اشاره کرد. حتی مدل اقتصادی آکسفورد هم که تا به امروز نتایج 16 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را درست پیش بینی کرده، از اقتصاد به عنوان پاشنه آشیل ترامپ یاد کرده و شکست وی در انتخابات ماه نوامبر را مفتضحانه ارزیابی می کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "ترامپ یک روح را شاهد گرفت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ یک روح را شاهد گرفت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید