ثبت رکورد 3 میلیون و 99 هزار و 253 سفر در یک روز

به گزارش آرش بلاگ، 26 آذر روز ملی حمل و نقل بود؛ اگر بخواهیم تاریخچه حمل ونقل کشور را مرور کنیم از 7 سال پیش رد پای جدیدی به نام تاکسی اینترنتی به آن اضافه شده است.

ثبت رکورد 3 میلیون و 99 هزار و 253 سفر در یک روز

اسنپ به عنوان اولین سامانه هوشمند حمل ونقل کشور از سال 1393 و در تهران فعالیتش را شروع کرد. این کسب و کار که به تازگی هفتمین سال تولد خود را پشت سر گذاشته توانست در زمان کوتاهی از یک مفهوم ناشناخته به یک احتیاج اساسی تبدیل گردد؛ تا جایی که خیلی زود نام اسنپ به معادل تاکسی اینترنتی بدل شد. در ادامه قصد داریم تازه ترین آمار ها و رکورد های اولین تاکسی اینترنتی کشور را مرور کنیم.

رشد 43 درصدی سفر های هفتگی اسنپ

به گزارش روابط عمومی اسنپ، این سامانه اکنون در بیش از 220 شهر بزرگ و کوچک از سراسر ایران فعالیت می نماید. در یک ماه گذشته بیش از 81 میلیون و 764 هزار سفر با سرویس های خودرو و باکس صورت گرفته و این سامانه هوشمند حمل و نقل در روز های اخیر رکورد 3 میلیون و 99 هزار و 253 سفر روزانه (خودرو و باکس) را ثبت نموده است.

طبق آمار واحد استراتژی و تحقیقات بازار اسنپ، این تاکسی اینترنتی در یک سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و سهم بازارش از 87 درصد به 92 درصد رسیده است. تعداد سفر های هفتگی اسنپ نیز در این یک سال 43 درصد رشد نموده است.

تا به امروز بیش از 48 میلیون و 733 نفر در سوپر اپ اسنپ ثبت نام نموده اند و بیش از 33 میلیون و 840 هزار کاربر با اسنپ سفر داشته اند یا بسته جابه جا نموده اند. بعلاوه در این 7 سال بیش از 2 میلیارد و 302 میلیون و 995 هزار سفر با سرویس های خودرو و باکس صورت گرفته است.

کاربران راننده ارزشمند ترین دارایی اسنپ هستند و ناوگانی که تنها با 10 راننده شروع به کار کرد، اکنون بیش از 3 میلیون و 720 هزار کاربر راننده ثبت نامی در سرویس های خودرو و باکس دارد.

این آمار و ارقام نشان می دهد تاکسی های اینترنتی به رکن جدایی ناپذیر از حمل ونقل شهری، به ویژه در کلانشهرها، تبدیل شده اند و با توجه به استفاده آن ها از شیوه های هوشمند و نوین می توانند نقش موثری در ساماندهی حمل ونقل شهروندان ایفا نمایند.

منبع: فرارو

به "ثبت رکورد 3 میلیون و 99 هزار و 253 سفر در یک روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت رکورد 3 میلیون و 99 هزار و 253 سفر در یک روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید