ثبت نام 5000 دستفروش در سامانه سامان بازار

به گزارش آرش بلاگ، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از اختصاص ظرفیت بوستان ها برای ساماندهی دستفروشان اطلاع داد و گفت مقدمات اجرای طرح جامع ساماندهی دستفروشان بنابر تاکیدویژه شهردار تهران از ماه گذشته شروع شده است.

ثبت نام 5000 دستفروش در سامانه سامان بازار

قدرت اله محمدی با بیان این که حفظ کرامت و توجه به معیشت دستفروشان در سامان بخشی و انضباط شهری معابر از ویژگی های اصلی این طرح است، گفت: ساماندهی دستفروشان با ثبت نام این افراد در سامانه سامان بازار شروع می گردد. این سامانه برای شناسایی جامعه آماری و برنامه ریزی طراحی شده است و تا به امروز 5 هزار دستفروش با ثبت نام در آن جانمایی و ساماندهی شدند.

وی با توصیه به دستفروشان برای ثبت نام در سامانه سامان بازار ادامه داد: ظرفیت هایی در قالب روزبازارها، بازارچه های موقت در شهر برای جانمایی دستفروشان و بساط گستران وجود دارد که می توانیم این ظرفیت را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر درباره ظرفیت های افزایش فضا برای جانمایی دستفروشان اضافه نمود: در حال حاضر 45 روزبازار وجود دارد که در سال 1401 این تعداد به 60 روزبازار در منطقه ها 22گانه خواهد رسید. بعلاوه با اجازه شهردار تهران برای اولین بار بعضی بوستان های واجد شرایط برای دستفروشان آماده خواهد شد.

محمدی که در برنامه تلویزیونی سخن می گفت، با تاکید بر این که شهرداری هیچ هزینه ای برای ساماندهی دستفروشان دریافت نمی نماید، اضافه نمود: شهرداری تهران در جهت ساماندهی دستفروشان حتی هزینه های زیادی متحمل می گردد اما پیمانکاران هزینه ناچیز 7هزار و 500 تومانی بابت هر متر از دستفروشان دریافت می نماید که برای ارائه خدمات در بازارها و فضای مورد استفاده هزینه می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ثبت نام 5000 دستفروش در سامانه سامان بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 5000 دستفروش در سامانه سامان بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید