جنایت خانوادگی با دلستر سمی

به گزارش آرش بلاگ، مرد مواد فروش که با همدستی دایی و پسر دایی اش در اقدامی هولناک با خوراندن دلستر مسموم برادر و پسر خاله اش را به قتل رسانده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

جنایت خانوادگی با دلستر سمی

به گزارش ایلنا، سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر در این باره به ایران گفت: 25 مرداد امسال خبر کشف جسدی ناشناس در پایین روستای بندو به مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد.

مأموران پلیس پس از بررسی های اولیه هویت مقتول را، که اهل شهرستان لامرد فارس بود شناسایی کردند و پس از اطلاع به خانواده اش، برادر وی در پلیس آگاهی حاضر شد و بیان نمود که برادر و پسر خاله اش از چند ماه قبل ناپدید شده بودند و گزارش آن را هم به پلیس استان فارس داده اند.

چند روز بعد هم جسد پسرخاله مقتول، در شهرستان پارسیان استان هرمزگان کشف شد و مأموران آگاهی احتمال وقوع یک جنایت را مورد بررسی قرار دادند.

تا اینکه مأموران به برادر دیگر مقتول که به علت خرید و فروش مواد مخدر از یک ماه پیش به 25 سال حبس محکوم شده بود، ظنین شدند و با نیابت قضایی او را از زندان به اداره آگاهی منتقل کردند.

در نخستین تحقیقات برادر مقتول منکر هرگونه اطلاع از موضوع شد، اما در ادامه با مشاهده مدارک و اظهارات شاهدان درنهایت به موضوع قتل برادر و پسرخاله اش اعتراف کرد و گفت که چندی قبل دایی ام به سراغم آمد و از من خواست تا به خاطر اختلافی که با برادرم دارد، او را به محلی به نام تلمبه خانه در منطقه رکن آباد لامرد ببرم تا او را گوشمالی بدهد.

من هم برادرم را به بهانه مصرف مواد مخدر به آنجا بردم که در بین راه پسرخاله ام را دیدیم و او هم با ما همراه شد. پس از اینکه به آنجا رسیدیم دایی و پسردایی ام با ریختن سم در دلستر برادر و پسرخاله ام را کشتند و پس از آن هم اجسادشان را در وانت گذاشتیم و جسد برادرم را به شهرستان عسلویه و جسد پسرخاله ام را به شهرستان پارسیان بردیم و در آنجا رها کردیم.

سردار واعظی گفت: پس از اعترافات برادر مقتول 2 متهم دیگر پرونده هم دستگیر شدند و قرار بازداشت موقت برای هر 3 متهم صادر و آن ها روانه زندان شدند.

منبع: فرارو

به "جنایت خانوادگی با دلستر سمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنایت خانوادگی با دلستر سمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید