خبرنگاران اخبار کوتاه خراسان شمالی

به گزارش آرش بلاگ، بجنورد- خبرنگاران- دستگیری عاملان درگیری مسلحانه در فاروج، آتش زدن خودرو پدر توسط پسر ناخلف در گرمه، کشف بیش از 6 تن سنگ سرب و پلمب 2 واحد صنفی متخلف در اسفراین اخبار کوتاه خراسان شمالی در روز شنبه بود.

خبرنگاران اخبار کوتاه خراسان شمالی

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی فاروج گفت: در پی وقوع یک مورد درگیری مسلحانه در روستای قره چشمه از توابع این شهرستان، بلافاصله گشت انتظامی و عوامل اورژانس به محل اعزام شدند.

سرهنگ یدالله نوروزی با اشاره به اینکه این درگیری به علت اختلاف حساب به وقوع پیوسته بود، اضافه نمود: در این رابطه 3 نفر بر اثر اصابت گلوله از سلاح شکاری مجروح شده بودند که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه دستگیری عاملان تیراندازی به طور ویژه در دستور کار نهاده شد، توضیح داد: در نهایت هر سه عامل تیراندازی و درگیری مسلحانه دستگیر و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند و در بازرسی از محل اختفای متهمان یک قبضه سلاح بادی شکاری نیز کشف و ضبط شد.

کشف 6.6 تن سنگ قاچاق سرب

فرمانده انتظامی اسفراین از کشف 6 تن و 660 کیلوگرم سنگ معدنی قاچاق سرب به ارزش 466 میلیون ریال در این شهرستان اطلاع داد و گفت: این مواد در 2 عملیات جداگانه در محور اسفراین به سبزوار کشف شد که 2 نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند و 2 دستگاه خودرو نیز توقیف و سنگ معدن غیرمجاز تحویل اداره صنعت و معدن اسفراین شد.

سرهنگ مجید یگانه پور اضافه نمود: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

ذخایر سرب و روی معدن آلبلاغ اسفراین، در حدود 2 سال اخیر هدف دست اندازی و برداشت غیرمجاز سودجویان و بعضی افراد محلی نهاده شده که به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی در برداشت و ریزش چندین باره کوه، تا به امروز به مرگ 6 نفر و مصدومیت شماری دیگر انجامیده است.

در یک سال گذشته 170 تن سنگ معدن سرب و روی قاچاق، که از معدن آلبلاغ اسفراین برداشت شده بود، کشف شده است.

پسر ناخلف، خودرو پدرش را آتش زد

فرمانده انتظامی گرمه گفت: پسری که خودرو پدرش را به دلیل اختلافات خانوادگی آتش زده بود، توسط پلیس این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا پوربه، روز شنبه گفت: این حادثه در روستای بیدک دشت رقم خورد که پس از اعزام ماموران به محل معین شد یک دستگاه خودرو مزدای تک کابین از ناحیه سقف و داخل به صورت کامل سوخته است و با تحقیقات پلیس برای شناسایی عامل آتش سوزی، ماموران پیروز به شناسایی و دستگیری متهم شدند.

وی با اشاره به اینکه آنالیز های اجرا شده معین کرد که متهم فرزند شاکی بوده و به علت اختلافات خانوادگی اقدام به آتش زدن خودرو پدرش نموده است، اعلام نمود: در نهایت متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

پلمپ 2 واحد صنفی متخلف در اسفراین

فرمانده انتظامی اسفراین گفت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در سطح صنوف و اماکن عمومی 30 واحد صنفی شامل قهوه خانه، کافی شاپ و سفره خانه سنتی مورد بازرسی نهاده شد که در این طرح 26 عدد قلیان و 260 گرم انواع مواد مخدر و مقادیری قرص و شربت غیرمجاز کشف و ضبط و 2 واحد صنفی متخلف پلمب شد.

سرهنگ مجید یگانه پور با بیان اینکه اقلام کشف شده به همراه پرونده های متشکله برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل شده از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را به وسیله پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اخبار کوتاه خراسان شمالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اخبار کوتاه خراسان شمالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید