خبرنگاران ترامپ به رغم ابتلا به کرونا، به ملاقات هوادارانش رفت

به گزارش آرش بلاگ، تهران- خبرنگاران- رییس جمهوری آمریکا که به خاطر ابتلا به کرونا بستری است، بیمارستان را برای ملاقات با هوادارانش ترک کرد.

خبرنگاران ترامپ به رغم ابتلا به کرونا، به ملاقات هوادارانش رفت

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا که از روز آدینه به دلیل ابتلا به کووید19 بستری است، بامداد دوشنبه با انتشار ویدئویی در صفحه رسمی توییتر خود گفت که میخواهد طرفدارانش را که در بیرون بیمارستان تجمع نموده اند شگفت زده کند.

ترامپ در این ویدئو با بیان اینکه پس از ابتلا به کرونا در یک مدرسه واقعی درباره این بیماری چیزهای زیادی فراگرفته، گفت که میخواهد برای ملاقات با طرفدارانش به خارج از بیمارستان برود.

تارنمای بلومبرگ در گزارش نوشت که کاروان خودروی حامل ترامپ و خودروهای همراه در خارج از بیمارستان دیده شده است که از مقابل طرفداران او عبور نموده و به مقصد نامشخصی می فرایند.

هنوز مشخص نیست که آیا پزشکان ترامپ با این اقدام او مخالفت نموده اند یا رییس جمهوری آمریکا بدون توجه به نظر پزشکان تصمیم به خروج از بیمارستان با وجود ابتلا کرونا و ملاقات با طرفدارانش گرفته است.

روز پنجشنبه در حالی که تنها یک ماه به برگزاری انتخابات سرنوشت ساز سوم نوامبر 2020 (13 آبان) باقی مانده، مشخص شد که ترامپ پس از ابتلای بعضی از مشاوران و دستیارانش به کرونا و پملاقات شدن نشانه های بیماری کووید19 در او به این ویروس مبتلا شده است.

او روز آدینه در بیمارستان ارتش آمریکا بستری شد و تا به امروز گزارش های ضد و نقیضی درباره شرایط جسمی وی منتشر شده است.

پزشک کاخ سفید شب گذشته گفت که او در حال بهبودی است و در صورت تداوم همین فرایند تا روز دوشنبه (به وقت واشنگتن) از بیمارستان مرخص شده و به کاخ سفید خواهد رفت.

شان کانلی با بیان اینکه ترامپ برای جلوگیری از التهاب دارو مصرف می نماید، تاکید نمود: رییس جمهوری آمریکا در طول دوره بستری مانند هر بیمار دیگری در فرایند بهبود دچار فراز و نشیب هایی بوده است.

وی گفت: سطح اکسیژن خون ترامپ از زمان تشخیص کووید19 در او تا به امروز دو بار دچار افت شده و تیم پزشکی او برای کنترل التهاب از داروی دگزامتازون استفاده نموده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ترامپ به رغم ابتلا به کرونا، به ملاقات هوادارانش رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ به رغم ابتلا به کرونا، به ملاقات هوادارانش رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید