خبرنگاران مرگ 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در گالیکش و چند خبر کوتاه از گلستان

به گزارش آرش بلاگ، گنبدکاووس - خبرنگاران - مرگ 2 جوان گالیکشی بر اثر گاز گرفتگی ناشی از احتراق ناقص آتش در چادر مسافرتی، آزادی 808 زندانی با اجرای طرح غربالگری و افتتاح ساختمان مدرسه ابتدایی در یکی از روستاهای کلاله از مهمترین اخبار شامگاه امروز یکشنبه 11 آبان استان گلستان است.

خبرنگاران مرگ 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در گالیکش و چند خبر کوتاه از گلستان

فرماندار گالیکش گفت که 2 جوان بر اثر گاز گرفتگی ناشی از سوخت ناقص آتش در داخل چادر مسافرتی که در جنگل روستای کوچ داده شده خسروآباد بخش مرکزی این شهرستان برپا شده بود، فوت کردند و سه نفر دیگر نیز دچار مسمومیت شدید شدند.

علی اصغر میرزایی، اسامی فوت شدگان را حمیده اورنگی ساکن روستای پادلدل و سیدمحسن حسینی ساکن شهر گالیکش اعلام نمود و اضافه نمود: موضوع این حادثه و علت حضور شبانه افراد در جنگل توسط نیروی انتظامی درحال آنالیز است.

**

رییس کل دادگستری گلستان گفت که با اجرای طرح غربالگری در زندان های این استان که از 2 ماه گذشته شروع شده تا به امروز 808 نفر زندانی آزاد شدند.

هادی هاشمیان اضافه نمود: در طرح غربالگری که با دستور رئیس قوه قضاییه اجرا می گردد، قضات برجسته با حضور در زندان های گرگان و گنبدکاووس با همه زندانیان ملاقات و پرونده های آنان را آنالیز می نمایند.

وی ادامه داد: پس از آنالیز پرونده ها و شنیدن خواسته های مددجویان در صورتی که این افراد مشمول عفو، تخفیف مجازات و ارفاق باشند، پرونده آنها برای انجام مراحل قانونی آزادی از زندان، تکمیل و دستورات قضایی مورد احتیاج صادر می گردد.

هاشمیان صدور این احکام را یکی از علل کاهش 7.5 درصدی ورودی زندان های گلستان در نیمه نخست سال جاری عنوان نمود.

**

ساختمان مدرسه ابتدایی شهدای بانک مسکن روستای یکه قوز سفلی کلاله که با 540 متر مربع زیربنا در زمینی به وسعت یک هزار و 200 متر و 30 میلیارد ریال با مشارکت بانک مسکن کشور احداث شده بود، امروز یکشنبه طی مراسمی به دانش آموزان این شهرستان اهدا شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان در این مراسم گفت که از ابتدای سال جاری تا به امروز 31 پروژه با 172 کلاس درس تحویل آموزش و پرورش شده است و بر اساس برنامه ریزی تا سرانجام سال 200 کلاس درس دیگر به بهره@برداری می2رسد.

**

پنج دستگاه محلول پاش ضدعفونی نماینده در مدارس مرزی گنبدکاووس توزیع شد.

مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت که این دستگاه ها با یاری نیکوکاران تهیه و به منظور حفظ سلامت دانش آموزان و معلمان در شرایط کرونایی توزیع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مرگ 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در گالیکش و چند خبر کوتاه از گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرگ 2 نفر بر اثر گاز گرفتگی در گالیکش و چند خبر کوتاه از گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید