در برایتون هم به زمان احتیاج داشتم، در فاینورد احساس خوبی دارم

به گزارش آرش بلاگ، علیرضا جهانبخش در مصاحبه با تلویزیون فاینورد درباره حضورش در این تیم هلند و شهر روتردام گفت: زمانی که در نایمخن و آلکمار بازی می کردم، خیلی به روتردام نمی آمدم اما الان احساس بسیار خوبی در روتردام دارم. اینجا باشگاه و شهر بسیار خوبی است بخصوص ورزشگاه خوبی دارد.

در برایتون هم به زمان احتیاج داشتم، در فاینورد احساس خوبی دارم

وی در مورد تماس آرنه اسلوت سرمربی فاینورد با او برای حضور در این تیم تاکید نمود: وقتی آرنه با من تماس گرفت، احساس بسیار خوبی داشتم که باشگاه بزرگی مثل فاینورد به من علاقه دارد. بعد از مشورت درباره باشگاه و شهر روتردام، تصمیم گرفتم پیشنهاد باشگاه های خارج از هلند را رد کنم و به فاینورد بیایم.

مهاجم 29 ساله درباره انتقاداتی که از وی صورت می گیرد، توضیح داد: می دانم کیفیت هایی دارم که می توانم به تیم یاری کنم. برای من مهم است که با زور جایی نمانم.

جهانبخش بعلاوه در پاسخ به این سئوال که چرا در ماه های نخست اوضاع برایش عالی پیش نمی رفت؟ اظهار کرد: تا حدی به این علت که من آماده سازی را از دست دادم و به سرعت با یک باشگاه نو سازگار نمی شوم. زمانی که به آلکمار، نایمخن و برایتون هم رفتم، شرایط اول همواره برایم سخت بود. همواره چند ماه طول کشیده تا احساس کنم در خانه هستم.

این بازیکن ایرانی فاینورد توضیح داد: حالا مردم را می شناسم، احساس خوبی دارم و در تعطیلات زمستانی توانستم خودم را برای به خوبی برای نیم فصل دوم آماده کنم. به همین علت است که اکنون اوضاع بهتر شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "در برایتون هم به زمان احتیاج داشتم، در فاینورد احساس خوبی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در برایتون هم به زمان احتیاج داشتم، در فاینورد احساس خوبی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید