دمای تهران به 40 درجه می رسد

به گزارش آرش بلاگ، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن بیان اینکه دمای هوای تهران فردا (14 تیرماه) به 40 درجه سانتیگراد می رسد از وقوع رگبارو رعد و برق در سه استان جنوبی کشور خبرداد.

دمای تهران به 40 درجه می رسد

به گزارش ایسنا، صادق ضیائیان اضافه نمود: امروز و فردا (13 و 14 تیرماه) در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان در بعد از ظهر وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد و فردا (14 تیرماه) شدت ناپایداری های همرفتی در این منطقه ها بیشتر می گردد.

وی در ادامه گفت: امروز و فردا (13 و 14 تیرماه) افزایش نسبی دما در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل و روز های سه شنبه تا پنجشنبه (15 تا 17 تیرماه) با شمالی شدن جریانات کاهش نسبی دما در این نواحی رخ می دهد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اضافه نمود: از سه شنبه تا پنجشنبه (15 تا 17 تیرماه) در استان های ساحلی دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

به گفته ضیائیان امروز (13 تیرماه) در منطقه زابل وزش باد شدید گاهی خیزش گرد و خاک پیش بینی می گردد.

وی اضافه نمود: امروز تا سه شنبه (13 تا 15 تیرماه) شرق تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره شرایط جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (14 تیرماه) صاف گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 40 و 29 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد. آسمان مرکز سه شنبه (15 تیر ماه) صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و خنک ترین زمان به 40 و 28 درجه سانتیگراد می رسد.

ضیائیان در سرانجام گفت: فردا (14 تیرماه) گرمترین مرکز استان کشور اهواز با بیشترین دمای 47 درجه سانتیگراد خواهد بود و شهر های یاسوج، شهرکرد و ارومیه با بیشینه دمای 35 درجه سانتیگراد خنک ترین مراکز استان های کشور پیش بینی می شوند.

منبع: فرارو

به "دمای تهران به 40 درجه می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دمای تهران به 40 درجه می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید