علی نژاد: می توانیم دوباره شاهد موفقیت های دوچرخه سواری باشیم

به گزارش آرش بلاگ، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: با برنامه ریزی خوبی که مجموعه فدراسیون دوچرخه سواری دارد، می توانیم در آینده نزدیک باز هم شاهد موفقیت های خوبی از این مجموعه باشیم.

علی نژاد: می توانیم دوباره شاهد موفقیت های دوچرخه سواری باشیم

به گزارش آرش بلاگ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با حضور در مجموعه ورزشی آزادی از فدراسیون دوچرخه سواری بازدید کرد.

وی در ابتدا ضمن بازدید از ساختمان در حال احداث فدراسیون دوچرخه سواری گفت: بسیار خوشحالم که فدارسیون دوچرخه سواری در آینده نزدیک در چنین ساختمان زیبا و با امکاناتی نقل مکان خواهد نمود. 6 ماه پیش که در مراسم کلنگ زنی این مجموعه حضور داشتم تصور نمی کردم چنین پیشرفتی تا امروز داشته باشد، اما امیدواریم که تا سرانجام سال به بهره برداری برسد. ضروری است همه فدراسیون ها یک مجموعه اداری آبرومند در اختیار داشته باشند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در ادامه ضمن بازید از پیست دوچرخه سواری فدراسیون گفت: دوچرخه سواری از جمله رشته های ورزشی است که قبلا نشان داده پتانسیل بالایی در کسب مدال در بازی های آسیایی دارد و پیروزیت های خوبی در این زمینه داشته است. بی تردید با برنامه ریزی خوبی که مجموعه فدراسیون دوچرخه سواری دارد، می توانیم در آینده نزدیک باز هم شاهد پیروزیت های خوبی از این مجموعه باشیم.

علی نژاد در مورد راه اندازی پیست BMX خاطر نشان کرد: یکی از درخواست هایی که فدراسیون دوچرخه سواری از ما داشته حمایت برای راه اندازی پیست BMX است؛ موضوعی که می دانیم در آینده میراث خوبی برای دوچرخه سواران این رشته خواهد بود. بی شک با هماهنگی های به عمل آمده که و حمایت های وزارت ورزش و جوانان نیازهای فدراسیون دوچرخه سواری برای راه اندازی پیست داشته رفع خواهد شد. دوچرخه سواری برنامه ریزی خوبی داشته و برای المپیک توکیو هم پیروز به کسب یک سهمیه شده است.

در حاشیه مراسم خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری هم ضمن خوشامدگویی به مهدی علی نژاد، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: طی بازدیدی که او از پیست BMX داشت، درخواست هایی مبنی بر حمایت برای ساخت پیست را مطرح کردیم، چون این رشته، رشته المپیکی است و در بازی های آسیایی هم هواداران زیادی دارد و باید مثل دیگر کشورها، فعالیت مان را در این رشته توسعه دهیم.

وی در ادامه اضافه نمود: امروزه به خاطر شیوع کرونا ، دوچرخه سواران ما با مسائل زیادی روبرو هستند. از عدم برگزاری مسابقات داخلی و بین المللی گرفته تا عدم ثبت قرارداد توسط باشگاه ها، همه و همه باعث شده تا شرایط امروز دوچرخه سواران ما در شرایط خوبی قرار نداشته باشد. امیدواریم در این جهت سخت کرونا ، وزارت ورزش ما را مورد حمایت خودش قرار دهد تا کمترین آسیب به دوچرخه سواران وارد گردد.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در ادامه گفت: ما در شهریورماه مسابقات جهانی 2020 سوئیس را داریم و از آنها درخواست دعوتنامه کردیم و اگر لغو نگردد، انشالله در آن حاضر خواهیم داشت. از دو باشگاه دانشگاه آزاد و سپاهان برای اعزام دوچرخه سواران درخواست کردیم که به ما یاری نمایند.

وی درباره برگزاری مسابقات آنلاین خاطر نشان کرد: در حوزه آموزش عملکرد خوبی را ارائه کردیم. مسابقات متعددی را در فضای مجازی و آنلاین برای دوچرخه سواران با یاری مدرسین برگزار کردیم که بازخورد بسیار خوبی داشت و در نظر داریم از کمترین امکانات بهترین نتیجه را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علی نژاد: می توانیم دوباره شاهد موفقیت های دوچرخه سواری باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: می توانیم دوباره شاهد موفقیت های دوچرخه سواری باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید