قابل توجه مسافران مترو؛ از ایستگاه های شلوغ آگاه شوید

به گزارش آرش بلاگ، تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از راه اندازی ابزار نمایش ازدحام قطارهای مترو با همکاری دانشگاه تهران بر روی سایت این شرکت اطلاع داد.

قابل توجه مسافران مترو؛ از ایستگاه های شلوغ آگاه شوید

به گزارش متروی تهران، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به منظور یاری به کنترل ریسک ابتلا به ویروس کرونا بخشی را در وب سایت شرکت برای نمایش شلوغی واگن ها تهیه و اختصاص داده شده و اکنون ابزار نمایش برای خطوط یک، دو، سه، چهار و پنج راه اندازی شد و برای عموم شهروندان قابل استفاده است.

نوبخت توضیح داد: این ابزار تا اول بهمن ماه 1399 برای خطوط 6 و 7 متروی تهران نیز اضافه می گردد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: از شهروندان و مسافران می خواهیم تا قبل از شروع سفر، با مراجعه به سایت شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به نشانی metro.tehran.ir از میزان ازدحام جمعیت در قطارهای مترو آگاه شوند تا با جابجایی ساعت برنامه سفر خود به زمان های خلوت تر، ریسک انتقال ویروس کرونا را کاهش یابد.

لازم به ذکر است این ابزار، نسخه درحال توسعه طرح نوآورانه منتخب در جشنواره پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری است و برای آشنایی شهروندان و مسافران با این ابزار در تمامی ایستگاه های تقاطعی و شلوغ به صورت بنر و در صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس [email protected] اطلاع رسانی شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "قابل توجه مسافران مترو؛ از ایستگاه های شلوغ آگاه شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابل توجه مسافران مترو؛ از ایستگاه های شلوغ آگاه شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید