لزوم همکاری دستگاه ها برای حل مسائل عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران

به گزارش آرش بلاگ، رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برای حل مسائل زیر ساختی عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران نیازمند همکاری و انسجام دستگاه های اجرایی هستیم.

لزوم همکاری دستگاه ها برای حل مسائل عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران

شعبانی رئیس کل دادگستری استان در جلسه کارگروه نظارت و پیگیری حقوق عامه گفت: در 10 ماه گذشته مدیرکل راه و شهرسازی و معاون عمرانی استاندار برای حل مسائل عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران بار ها و بار ها به تهران و وزارتخانه های متبوع مراجعه کردند.

وی افزود: اسناد عظیمیه مربوط به سال 68 است و مشمول زمان شده و مسئولان ذیربط باید در این سال ها همت لازم را به خرج می دادند تا مردم این نواحی دچار زحمات عدیده نشوند.

شعبانی گفت: مردم این سه ناحیه منتظر باشند تا مسئولان دستگاه های اجرایی سریعا مسائل زیرساختی این منطقه ها را حل و فصل کنند.

وی افزود: مدیران دستگاه های اجرایی که از اختیارات قانونی شان برای حل مسائل مردم استفاده نمی کنند، دستگاه قضا مکلف به برخورد با این دستگاه هاست، اما در برخی مواقع به دلیل بروز مسائل از جمله نبود ظرفیت های لازم در دستگاه های اجرایی، آن دستگاه ممکن است در عمل به وظایفش با مشکل روبه رو شود.

رئیس کل دادگستری استان گفت: در شهرک اندیشه هم که حدود هزار نفر از شهروندان با مشکل روبه رو بودند با پیگیری دستگاه قضا و دستگاه های اجرایی از جمله استانداری مسائل آن ها برای ساخت و ساز حل و این نقطه امید در مردم ایجاد شد که دولت مردم پای کار است تا مسائل مردم را حل و فصل کند.

آرش بلاگ قزوین قزوین

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "لزوم همکاری دستگاه ها برای حل مسائل عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم همکاری دستگاه ها برای حل مسائل عظیمیه، اسماعیل آباد و باغ عمران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید