مدرسه ای برای ارتقای عمومی سطح دانش مغز در کشور

به گزارش آرش بلاگ، مدرسه پاییزه نقشه برداری مغز از سوی آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی در این حوزه به صورت مجازی برگزار می گردد.

مدرسه ای برای ارتقای عمومی سطح دانش مغز در کشور

به گزارش آرش بلاگ، این رویداد به صورت مجازی از 16 تا 20 آبان ماه امسال با همکاری گروه علمی سیناپس برگزار می گردد. تحریک مغزی و سیگنال های مغزی دو محور آن است که شرکت نمایندگان در رویداد در این حوزه توانمند می شوند.

بعلاوه پژوهش در علوم اعصاب شناختی و نقشه برداری مغز، آناتومی و فیزیولوژی کاربردی مغز، مبانی نقشه برداری مغز و شبکه های عصبی، کاربردهای یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در پردازش سیگنال های مغزی، تازه های تحریک مغزی و کاربردهای نقشه مغزی در تحریک الکتریکی مغز بعضی از مباحثی است که در این مدرسه پاییزه آموزش داده می گردد.

حضور در مدرسه برای کلیه علاقه مندان به دانش مغز آزاد است. مدرسه پاییزه نقشه برداری مغز با حضور اساتید برجسته سعی در بالا بردن سطح دانش افراد نسبت به مغز دارد. علاقه مندان برای ثبت نام و حضور در این رویداد می توانند به سایت آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز مراجعه نمایند.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز با هدف پاسخگویی بخشی از نیازهای پژوهشی و فناوری کشور در زمینه ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی برای تحقیقات شناختی و ارائه خدمات دانش بنیان در حوزه علوم و فناوری های شناختی و نقشه برداری مغز با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مدرسه ای برای ارتقای عمومی سطح دانش مغز در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه ای برای ارتقای عمومی سطح دانش مغز در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید