پاتوسی شاکی شد: برمی گردم آفریقا!

به گزارش آرش بلاگ، پاتوسی که فعالیت خود را در لیگ برتر ایران برای فولاد انجام می دهد، سه سال اخیر را در ایران گذرانده است اما شایعه شده که در پی حضور در لیگ آفریقای جنوبی است. او اولین بار هفته گذشته برای انتقال به تیم پایرت لینک شد.

پاتوسی شاکی شد: برمی گردم آفریقا!

این بازیکن درباره قرارداد خود با فولاد گفت: درست است که قرارداد من با فولاد در ژوئن اواخر سال جاری به خاتمه می رسد اما تا به امروز در مورد چیزی صحبت نکرده ایم. من اقامت فوق العاده ای در ایران داشته ام و باشگاه با من رفتار خوبی داشته است. در طول مدتی که من در اینجا هستم هرگز مسئله ای وجود نداشته است. اگر پیشنهادهایی از آفریقای جنوبی داشته باشم، می توانم بگویم شخصی در آفریقای جنوبی به امور من رسیدگی می کند، تا کنون او چیزی به من نگفته است. اگر فرصتی برای بازگشت به آفریقای جنوبی وجود داشته باشد و پیشنهاد خوبی وجود داشته باشد، پس چرا که نه. من همیشه رویای بازی در یکی از بزرگ ترین تیم های آفریقای جنوبی را داشتم و اگر فرصتی برای این اتفاق بیفتد، به شدت به آن فکر می کنم.

فولاد فصل آینده یکی از دو کننده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست که در سید نخست واقع شده است و باید دید آنها قرارداد بازیکن خارجی خود را تمدید می کنند یا به سراغ نفرات دیگری خواهند رفت.

منبع: فرارو

به "پاتوسی شاکی شد: برمی گردم آفریقا!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاتوسی شاکی شد: برمی گردم آفریقا!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید