پنج پیشنهاد ارزانقیمت برای رهایی از شر فست فود

به گزارش آرش بلاگ، خبرنگاران- جاگذاشتن غذا یک مورد کاملا عادی برای من به شمار میرود، اما دفعه آخری که این رخ داد، انتظار یک سرانجام کذایی را نداشتم. صبح شنبه که به دفتر رسیدم، متوجه شدم ایندفعه خورشت قیمه بادمجان از کفم رفته و باید برای ناهار فکری کنم. دلم برگر می خواست و حوالی ظهر به یاری اسنپ فود سراغ یکی از فست فود های معروف مرکز شهر رفتم و برای اینکه به خودم حال داده باشم، به جای برگر معمولی، همبرگر ویژه دست ساز سفارش دادم. تقریبا یک ساعت بعد پیک اسنپ فود زنگ زد و گفت: فلانی؟ گفتم خودم هستم و گفت: آقا می شه بی زحمت بیای پایین! موتورم خاموش نمی شه. راهی نداشتم جز اینکه بروم.

پنج پیشنهاد ارزانقیمت برای رهایی از شر فست فود

به گزارش آرش بلاگ، رفتم و برگشتم و آنقدر گرسنه بودم که یکراست راهی آشپزخانه شدم. درست وسط غذا خوردن، لابلای برگر و پنیر چشمم به چیزی خورد که انگار یک نفر به عمد و باوسواس آن را داخل ساندویچ گذاشته. بدون اینکه مزاحم غذاخوردن همکارانم شوم، ساندویچ را به فویل و کاغذش برگرداندم و به میزم برگشتم. بعدازظهر که برای خرید هایپ به بقالی روبروی رفتر رفتم، چشمم به ساندویچ های آماده داخل یخچال افتاد و دوباره یاد ماجرای برگر افتادم. پیش خودم گفتم اگر از همان اول سراغ این ها اومده بودم نه چشمم به آن کاردستی خورده بود، نه دلم به حال 142 هزار تومانی که با احتساب پول پیک و مالیات از من گرفتند، می سوخت.

1- سالاد الویه های یک نفره شامانا را در سوپرمارکت ها تقریبا 29 هزار تومان می فروشند. هم الویه های کالباس و هم الویه های مرغ آن را که 200 گرم وزن دارند، با یک قیمت در بقالی های می بینیم و قیمت بسته های 500 گرمی الویه کالباس یا مرغ شامانا به 58 هزار تومان رسیده است. فروشنده ها الویه های شامانا را جزو الویه های پرفروش می دانند و الویه برند فارسی را که البته وزن آن 900 گرم است، جزو گران ترین گزینه ها معرفی می نمایند که قیمتش 111 هزار و 400 تومان است.

2- خرید بسته های آماده سوسیس بندری یکی دیگر از پیشنهاد های ماست. یکی از گران ترین گزینه ها از برند فارسی در سوپرمارکت ها دیده می گردد که روی بسته های آن، سوسیس، پیاز و گوجه به عنوان مواد اصلی قید شده و قیمتش تقریبا به 39 هزار تومان رسیده.

3- ساندویچ رست بیف یکی از گران ترین غذا های آماده در سوپرمارکت هاست و خرید آن حداقل در این لیست خرج بیشتری دارد. قیمت ساندویچ رست بیف کاپو پمینا به 53 هزار و 500 تومان رسیده و از همین برند سه، چهارتا ساندویچ آماده دیگر را می گردد در سوپرمارکت ها پیدا کرد. قیمت ساندویچ مرغ گریل کاپو پمینا به حدود 38 هزار تومان رسیده، ساندویچ های مرغ هالیپینو را تقریبا با همین قیمت می فروشند و خرید ساندویچ ژامبون گوشت 80 درصد کاپو پمینا حدود 33 هزار تومان تمام می گردد.

4- ساندویچ مرغ برند رباط را یکی دیگر از غذا های آماده در یخچال سوپرمارکت هاست. معمولا ساندویچ های دونر مرغ رباط قیمت بیشتری دارند و نزدیک 42 هزار تومان فروخته می شوند. قیمت ساندویچ های مرغ مکزیکی رباط که کمی تند هستند، به 39 هزار تومان رسیده و با همین قیمت ساندویچ های مرغ چارلیسون که تندی بیشتری دارند را می گردد خرید. قیمت ساندویچ های مرغ و قارچ رباط هم تفاوتی با ساندویچ های قبلی ندارد و این یکی را هم تقریبا 39 هزار تومان می فروشند. وزن همه این ساندویچ ها 200 گرم است.

5- ساندویچ کلاب احتمالا کمترین خرج را بابت خرید غذا آماده داشته باشد. الان کلاب های 150 گرمی نامی نو را که با گوشت مخلوط قرمز و مرغ و پنیر آماده شده، 24 هزار و 300 تومان می فروشند و خرید ساندویچ کلاب بوقلمون برند لندی که یکی از گران ترین انتخاب هاست، تقریبا 35 هزار تومان تمام می گردد.

پنج غذای آماده در سوپرمارکت ها

غذا

وزن

قیمت

الویه شامانا

150 گرم

29 هزار تومان

سوسیس بندری فارسی

250 گرم

39 هزار تومان

ساندویچ رست بیف پمینا

200 گرم

53 هزار و 500 تومان

ساندویچ دونر مرغ رباط

200 گرم

42 هزار تومان

ساندویچ کلاب نامی نو

150 گرم

24 هزار و 300 تومان

منبع: فرارو

به "پنج پیشنهاد ارزانقیمت برای رهایی از شر فست فود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنج پیشنهاد ارزانقیمت برای رهایی از شر فست فود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید