895 میلیون تومان غرامت آموزشی در انتظار باشگاه فولاد خوزستان

به گزارش آرش بلاگ، عارف عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان درباره پیگیری این باشگاه برای دریافت غرامت آموزشی بازیکنان این تیم اظهار کرد: با پیگیری های انجام شده در مورد پرونده 4 بازیکن تیم های پایه باشگاه فولاد، کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال رأی را به سود این باشگاه صادر کرده که احکام صادره در مرحله اجرا بوده و به زودی در مجموع مبلغ 4 میلیارد ریال به حساب باشگاه فولاد واریز می شود.

895 میلیون تومان غرامت آموزشی در انتظار باشگاه فولاد خوزستان

مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد: حکم مربوط به پرونده یک بازیکن دیگر نیز هفته آینده صادر خواهد شد. در صورتی که این حکم نیز به سود باشگاه باشد مبلغ 1 میلیارد و 250 میلیون ریال عاید باشگاه فولاد خواهد شد. به تازگی پرونده حق آموزش سه بازیکن دیگر که مبلغ آن نیز در مجموع 3 میلیارد و 700 میلیون ریال است را در کمیته مشخص شرایط به جریان انداخته ایم و منتظر صدور حکم آن کمیته هستیم.

عارف عارف نیا در سرانجام گفت: از آنجایی که باشگاه فولاد به عنوان یکی از باشگاه های سازنده در کشور شناخته می گردد و بازیکنان زیادی را به تیم های مختلف صادر نموده، بر اساس سیاست باشگاه در حال آنالیز موارد دیگری از این قبیل هستیم تا از این طریق بتوانیم منبع درآمدی برای پرورش بازیکنان جدید جهت پشتوانه سازی تیم بزرگسالان ایجاد کنیم و همچنین نیم نگاهی به فروش بازیکن به تیم های دیگر در سطح لیگ برتر و حتی لیگ های بین المللی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "895 میلیون تومان غرامت آموزشی در انتظار باشگاه فولاد خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "895 میلیون تومان غرامت آموزشی در انتظار باشگاه فولاد خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید